*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 października 2021

Król Buław - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Król Buław.

Karta która opisuje silny charakter, Król Buław symbolizuje osobę równie silnie charyzmatyczną co Królowa Buław lecz różnice w tych dwóch charakterach są znaczące. Król Buław opisuje osobę która swoim charakterem chce przekonać osoby które go otaczają do swoich racji, można to nazwać pewnego rodzaju manipulacją, ale osoba o tym charakterze wierzy też w swoje racje.

Ta karta Tarota Snów jest symbolem silnej, niezależnej osoby, która jednak lubi się otaczać osobami które mają podobne poglądy, a gdy takich osób brak, umie on przekonać do swoich racji nowo napotkane osoby. Kartę Króla Buław można z powodzeniem przypisać do osób które są na wysokim stanowisku, osoby rządzące, szefostwo, niektórych polityków czy też samego prezydenta. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały