Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapraszam do skorzystania z moich Wróżb Online. Rytuały, ezoteryka, Sennik, magia, wróżby online, Horoskop - Interpretacja Snu - Tarot Snów - Król Kielichów
03 lutego 2024

Król Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Król Kielichów

Król Kielichów opisuje nam osobę która już dojrzała do podejmowania swoich decyzji, osobę dla której nadal bardzo ważne są emocje ale umie nad nimi zapanować, ta karta wskazuje na pozytywną przemianę w naszym życiu, już nie kierujemy się jedynie emocjami ale też rozsądkiem, jesteśmy silni. 

 

Król Kielichów wskazuje że jesteśmy gotowi na nowy etap w naszym życiu, wskazuje że możemy zacząć budować naszą przyszłość w związku, z naszym wybrankiem bądź naszą wybranką. To ta karta pokazuje że jesteśmy na tyle dojrzali by doradzać innym, to nie my szukamy pomocy, to my jej możemy już udzielać.

 

Karta Król Kielichów jest symbolem że odnaleźliśmy swoją harmonię pomiędzy emocjami a racjonalnym myśleniem, nie tak jak Królowa Kielichów która była pochłonięta w emocjach które nią sterowały, Król Kielichów sam steruje swoimi emocjami, wie które może okazać, wie jak powinien postąpić by się nie zatracić ale też nie dusi ich w sobie jak Giermek Kielichów.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.