*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
14 października 2021

Królowa Buław - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Królowa Buław.

Ta karta opisuje osobę która jest zdeterminowana do osiągnięcia swoich celów, osobę która zna swoją wartość, mimo iż na karcie znajduje się kobieta, ta karta też może dotyczyć mężczyzn, w kartach chodzi głównie o nasz charakter a nie płeć. 

Karta ta wskazuje nam byśmy nie poddawali się w dążeniu do swojego celu, byśmy walczyli o to co chcemy osiągnąć, sama Królowa Buław jest charyzmatyczna i wytrwała w tym co sobie zaplanuje. Nie pokazuje jednak ona w pełni swojej twarzy, na ilustracji karty ma ona maskę, jest to symbol tego że nie warto odsłaniać siebie od razu, w dążeniu do celu trzeba tym dobrze manewrować.

Podążajmy za głosem serca tak jak Królowa Buław, nie poddawajmy, nawet jeśli widzimy że nie będzie łatwo dalej dążmy do swojego celu. Ta kart Tarota Snów jest kartą silną i wskazującą że też jesteśmy silny ale musimy tą siłę w sobie odnaleźć. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały