Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
15 lutego 2020

Księżyc

Pierwszą fazą księżyca jest NÓW, w tej fazie jest on niewidoczny z naszego punktu widzenia. W tym okresie człowiek czuje się zagubiony, często może doskwierać nam uczucie niepewności, strachu a nawet i depresja. Mimo wszystko ta faza księżyca nie jest aż tak negatywna, ma też swoje plusy.

Plany które sobie założymy w tym czasie powinny się zakończyć sukcesem. A to dlatego że nasz umysł działa wtedy na wyższych obrotach, jest dużo bardziej aktywny. Więc warto planować w tych dniach, ponieważ przyjdzie nam to dużo łatwiej. 

 

Drugą fazą księżyca jest KWADRA PIERWSZA, w tej fazie widzimy wyłaniającą się połowę księżyca druga zaś jest nadal przysłonięta cieniem. W tym okresie jesteśmy dużo bardziej pewni siebie, dzięki czemu łatwiej jest nam się wypowiadać przy większej liczbie osób. Dlatego jeśli mamy możliwość zaplanowania jakiegoś publicznego wystąpienia, dobrze jest to zrobić właśnie w tym czasie.

Robimy się coraz bardziej aktywni, silni co sprzyja początkom treningów, ale też stajemy się bardziej emocjonalni więc tu niestety trzeba uważać z kim i o czym rozmawiamy, ponieważ może nas za bardzo ponieść w trakcie takiej rozmowy, sami też możemy to zbyt mocno przeżyć. 

 

Trzecią fazą jest PEŁNIA, którą w tym miesiącu mamy 12 grudnia. W tej fazie widzimy już cały księżyc a raczej jego oświetloną stronę. Ta faza sprawia że stajemy się aż nadto pobudzeni. Często w tym okresie mniej sypiamy, trudniej nam  jest usnąć. Bezsenność jest tu najczęściej spotykana. 

Podczas pełni dobrze jest dokończyć swoje sprawy, jeśli jest to tylko możliwe. Tu również należy uważać na to co się mówi i co się robi. Słabym pomysłem jest mieszanie dużych ilości alkoholu z tą fazą księżyca, w takim razie proponuję umiar. Na pewno nie zaszkodzi a może nas uchronić przed jego niepożądanymi skutkami. 

 

Czwartą i ostatnią fazą jest OSTATNIA KWADRA w tej fazie również widzimy połowę księżyca lecz z jego drugiej strony. W tym okresie, czujemy się bardziej zmęczeni, mamy mniej ochoty praktycznie na wszystko. Ta faza nie wpływa na człowieka zbyt dobrze, w dodatku zaraz po niej zaczyna się NÓW.

Warto jeszcze dodać że szybciej będziemy się męczyć fizycznie i psychicznie. Nie mówię tu żeby odpuszczać treningi, wręcz przeciwnie, warto powalczyć z samym sobą ponieważ jeśli przetrwamy, łatwiej będzie nam dążyć do celu w innych dniach.

 

Podsumowując warto w swoich planach brać pod uwagę fazy księżyca, dzięki temu możemy sobie pomóc w wielu sytuacjach, uchronić się przed popełnianiem niektórych błędów. 

 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.