Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Karta Księżyc oznaczona jest numerem XVIII, jest to jednak karta 19 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Qoph czyli tył głowy, jest to pewnego rodzaju znaczenie naszej podświadomości. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Ryby, co oznacza wykraczanie poza naszą świadomość, poza życie materialne. 

 

Przechodząc do ogólnego znaczenia karty, mówi ona nam o tym że nasze życie jest czymś więcej niż tylko tym co chcemy zdobyć, niż przedmioty które nas otaczają. Powinniśmy się zagłębić w swoim umyśle, tym jak postrzegamy świat, jak go odczuwamy. Czasem warto się zatrzymać przemyśleć pewne sprawy parę razy zanim podejmiemy ważne dla nas decyzje. 

 

Karta Księżyc jest też symbolem duszy artystycznej, losując taką kartę i próbując siebie opisać powinniśmy zastanowić się czy kroczymy odpowiednią drogą w życiu, być może pomięliśmy się z naszym powołaniem, może dusimy siebie i swoją duszę w zawodzie którym jesteśmy, w stylu naszego życia. 

 

Księżyc też nam mówi o naszej drodze którą przebyliśmy, oraz o tym że nasze marzenia mimo iż są widoczne to są od nas oddalone, ponieważ nie umiemy bądź nie mamy siły po nie sięgnąć.

 

Ogólnie podsumowując Nasza karta, jest kartą tarota snów która mówi nam o tajemniczych zmianach naszej podświadomości, powolnej ewolucji i próbie zrozumienia, niezgłębionych cykli naszego naszej podświadomości oraz głębokich przemian w postrzeganiu świata.

Księżyc - Tarot Snów

20 października 2020
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA