*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 maja 2022

Księżyc a Człowiek

Dzisiaj postanowiłam napisać parę słów o naszym naturalnym satelicie. Który broni naszego domu przed zagrożeniami z kosmosu. Chciałam również to zrobić dlatego, ponieważ nie każdy zdaje sobie sprawę z tego że księżyc ma również inne właściwości, a związane one są bezpośrednio z tym jak żyjemy, jak się czujemy. Jeszcze na wstępie zaznaczę że nie na każdego on wpływa tak samo mocno.

Pierwszą fazą księżyca jest NÓW, w tej fazie jest on niewidoczny z naszego punktu widzenia. W tym okresie człowiek czuje się zagubiony, często może doskwierać nam uczucie niepewności, strachu a nawet i depresja. Mimo wszystko ta faza księżyca nie jest aż tak negatywna, ma też swoje plusy.

Plany które sobie założymy w tym czasie powinny się zakończyć sukcesem. A to dlatego że nasz umysł działa wtedy na wyższych obrotach, jest dużo bardziej aktywny. Więc warto planować w tych dniach, ponieważ przyjdzie nam to dużo łatwiej.

Drugą fazą księżyca jest KWADRA PIERWSZA, w tej fazie widzimy wyłaniającą się połowę księżyca druga zaś jest nadal przysłonięta cieniem. W tym okresie jesteśmy dużo bardziej pewni siebie, dzięki czemu łatwiej jest nam się wypowiadać przy większej liczbie osób. Dlatego jeśli mamy możliwość zaplanowania jakiegoś publicznego wystąpienia, dobrze jest to zrobić właśnie w tym czasie.

Robimy się coraz bardziej aktywni, silni co sprzyja początkom treningów, ale też stajemy się bardziej emocjonalni więc tu niestety trzeba uważać z kim i o czym rozmawiamy, ponieważ może nas za bardzo ponieść w trakcie takiej rozmowy, sami też możemy to zbyt mocno przeżyć.

Trzecią fazą jest PEŁNIA. W tej fazie widzimy już cały księżyc a raczej jego oświetloną stronę. Ta faza sprawia że stajemy się aż nadto pobudzeni. Często w tym okresie mniej sypiamy, trudniej nam  jest usnąć. Bezsenność jest tu najczęściej spotykana. 

Podczas pełni dobrze jest dokończyć swoje sprawy, jeśli jest to tylko możliwe. Tu również należy uważać na to co się mówi i co się robi. Słabym pomysłem jest mieszanie dużych ilości alkoholu z tą fazą księżyca, w takim razie proponuję umiar. Na pewno nie zaszkodzi a może nas uchronić przed jego niepożądanymi skutkami.

Czwartą i ostatnią fazą jest OSTATNIA KWADRA w tej fazie również widzimy połowę księżyca lecz z jego drugiej strony. W tym okresie, czujemy się bardziej zmęczeni, mamy mniej ochoty praktycznie na wszystko. Ta faza nie wpływa na człowieka zbyt dobrze, w dodatku zaraz po niej zaczyna się NÓW.

Warto jeszcze dodać że szybciej będziemy się męczyć fizycznie i psychicznie. Nie mówię tu żeby odpuszczać treningi, wręcz przeciwnie, warto powalczyć z samym sobą ponieważ jeśli przetrwamy, łatwiej będzie nam dążyć do celu w innych dniach.

 

Podsumowując warto w swoich planach brać pod uwagę fazy księżyca, dzięki temu możemy sobie pomóc w wielu sytuacjach, uchronić się przed popełnianiem niektórych błędów. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały