Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
07 października 2019

Mag - Tarot Snów

Karta Maga jest drugą kartą w rozkładzie Wielkiego Arkana, jest ona oznaczona numerem jeden. Jest to karta mówiąca o nauce, mądrości, inteligencji, zdrowym rozsądku, wprowadzeniu w świat wiedzy, myśli i planów.

Mag to karta która może symbolizować, kogoś bardzo młodego, osobę która poznaje dopiero świat i zaczyna wchłaniać wiedzę, ale nie tylko ponieważ może to być osoba po przejściach która uczy się na swoich błędach, może to być mentor takiej osoby, ktoś kto poprowadzi nas przez życie, przez trudniejsze i niezrozumiałe dla nas chwile, co więcej może to być też symbol nas samych, czyli osoby mądrej która stara się pomóc swoją wiedzą innym, nakierować swoich uczniów na właściwą drogę życiową. To co symbolizuje ta karta będzie zależne od tego jakie jej się zada pytania, w jakim rozkładzie kart się nam pojawi oraz od tego w jakim punkcie życiowym jest osoba o którą pytamy.

Spoglądając na samą kartę widzimy tam Maga który dzierży promieniującą kulę, w jej promieniach pojawiają się cztery symbole z Małego Arkana czyli Buławy, Kielichy, Miecze i Monety. Każdy ten symbol oznacza inne podejście do życia, do wiedzy w naszym życiu.

Buławy - mówi nam o tym żeby być aktywnym w swoim życiu, kreatywnym i dążyć do celu mimo trudności które napotkamy.

Kielichy - z kolei mówią o tym by słuchać uczuć i intuicji, by nie zapominać o innych podczas swojej wędrówki przez życie.

Miecze - proponują nam przede wszystkim by przeanalizować dobrze sytuacje w jakiej jesteśmy, by nie robić niczego w ciemno.

Monety - mówią o tym że musimy rozważyć konsekwencje naszych działań i ich materialne skutki.

Oczywiście w rozkładzie kart mogą pojawić się te wszystkie symbole. Dlatego w zależności o tego jak prowadzimy nasze życie możemy znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.