*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
13 grudnia 2021

Objawy Klątwy i Złego Zaklęcia

Kochani ponownie przychodzę do Was z ważnym tematem, ponieważ nie jednokrotnie dostaje od Was pytania czy ktoś rzucił na Was zły urok, klątwę bądź złe zaklęcie. Dlatego też sprawdzając to w kartach i dzięki objawom które mi opiszecie mogę określić co tak naprawdę złego się stało. Dlatego staram  się Wam pomóc, wykonując rytuał ochronny albo rytuał oczyszczający. Wykonanie ich nie może Wam zaszkodzić i trzeba o tym pamiętać. Może jedynie Wam pomóc poczuć się lepiej.

Można też samemu spróbować określić czy dotknęła Was czarna magia. Objawy są różne i symbolizują się różną siłą. Na początku i najczęściej zobaczycie że proste rzeczy które kiedyś Wam nie sprawiały problemów bądź Was nie męczyły, teraz działają na Was inaczej, przy prostych czynnościach, takich jak sprzątanie, gotowanie, rozmowa z bliską osobą, tracicie zbyt szybko siłę i chęci do dokończenia tego za co się zabraliście. Co więcej z rąk lecą Wam rzeczy, częściej zdarza się coś potłuc, wylać, występują problemy ze skupieniem oraz koncentracją. To wszystko może być objawem złego zaklęcia które zostało rzucone.

Niestety to nie koniec ponieważ to była dopiero pierwsza faza, która może przerodzić się w coś znacznie mocniejszego, na szczęście wzmocnione złe zaklęcia i klątwy zdarzają się dużo rzadziej i osoba która się tym nie zajmuje na co dzień nie poradzi sobie sama z wykonaniem takiego uroku.

Objawami drugiej fazy może być już depresja, niechęć do robienia czegokolwiek. Brak chęci chodzenia do pracy, szukanie  wymówek by tylko mieć wolny dzień, co gorsza ten wolny dzień też nie będzie dla Was rozwiązaniem ponieważ będziecie się męczyć sami ze sobą, nie będziecie mieli ochoty nawet leżeć. Takie zaklęcie będzie z Was wysysało coraz więcej energii, coraz bardziej będziecie się pogrążać w depresji. W takim wypadku trzeba szybko działać. Trzeba oczyścić Waszą aurę rytuałem oczyszczającym, co więcej wykonać dla bezpieczeństwa również rytuał ochronny, ponieważ jeśli zaklęcie jest wystarczająco silne może również wrócić.

Oczywiście nie chcę nikogo straszyć , a jedynie pomóc. Warto wiedzieć  co się dzieje i jak można sobie z tym poradzić. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w amulet bądź talizman, który będzie chronił przed wpływem negatywnych działań. Natomiast jeśli sytuacja jest na tyle poważna, że ciężko jest z niej wybrnąć, to lepiej skorzystać z pomocy specjalisty, nim  będzie za późno.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały