*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 sierpnia 2021

Ogólne Pytania Do Kart

Moi Drodzy, dzisiaj przychodzę do Was z bardzo ważnym tematem jakim jest zadawanie pytań do Kart. A mianowicie chodzi o kwestię zadawania bardzo ogólnych pytań do kart. Często otrzymuję od Was pytania typu "Co mnie czeka" "Co się wydarzy w moim życiu" Co mam robić". 

Niestety przy takich pytaniach karty nie są w stanie pokazać nic, albo pokazać zbyt dużo. Co to oznacza? A no to, że w życiu każdego z Nas, jest mnóstwo spraw, ważnych, mniej ważnych. Poważniejszych, błahostek. Wówczas to ja muszę zadecydować co mam sprawdzić, co dalej zgłębić. A przecież pytanie ma być od Was do Kart a nie ode mnie prawda? 

Ponadto czym bardziej konkretne, sprecyzowane pytanie, tym dokładniejsza odpowiedź. Wnosząca coś do Waszego życia, pomagająca podjąć decyzję, czy też w czymś upewnić.

Nie wykonuję ogólnych rozkładów, stąd też zawsze moją prośba o zawężenie pytania.

I tutaj również pojawia się problem. Ponieważ nie formułując pytania pełnym zdaniem, a rzucając hasła typu "miłość", "praca", "zdrowie" itp. również nie jest to konkretne pytanie, bowiem w każdej sferze, każda osoba może mieć różne wątpliwości, problemy i dlatego to ta osoba, musi sprecyzować i zapytać co konkretnie chce wiedzieć.

Mam nadzieję że ten wpis pomoże chociaż w małym stopniu, w odpowiednim zadawaniu pytań.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały