*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

29 marca 2023

Ósemka Kielichów - Tarot Snów

Karta która wskazuje nam nową drogę, drogę przez którą prowadzi nas nasza intuicja, karty Ósemki Kielichów symbolizuje duże zmiany w naszym życiu, te zmiany jednak nie zawsze na początku będą przez innych zrozumiałe, tak naprawdę to tylko my będziemy wiedzieli dlaczego podejmujemy takie decyzje, które momentami mogą wydawać się nieracjonalne. 

 

Karta Ósemka Kielichów jest wypełniona niepokojem, pokazuje że należy coś w naszym życiu zmienić, wskazuje nam że potrzebujemy nowej drogi życiowej ale ta droga nie jest ani łatwa ani oczywista. Nowa ścieżka życiowa zaczyna się właśnie w tym momencie dla nas. Ten niepokój jednak może nam towarzyszyć dłuższy czas, aż zrozumiemy co nas czeka, aż nabierzemy pewności że to dobra droga dla nas. 

 

W Astrologii karta Ósemka Kielichów jest symbolem Saturna w znaku Ryby. Wskazuje ona na coś nietrwałego, na zakończenie pewnych działań, dążenie do końca jednej z dróg, naszych trosk by rozpocząć nowy rozdział w naszym życiu. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały