Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
15 września 2020

Oszukiwanie, sprawdzanie wróżbitów.

Kochani, dzisiaj postanowiłam poruszyć ponownie temat, który we wróżbiarstwie jest dosyć często spotykany.

W mojej karierze miałam i mam do czynienia z tym dosyć często i wiem, że w branży ezoterycznej dużo doradców się z tym zmaga.

 

Mianowicie chodzi o fakt, że duża część osób chcąc skorzystać z porady wróżki podaję nieprawdziwy stan faktyczny, danej sfery w której chce otrzymać poradę. Mało tego, podaję imiona, daty urodzenia nieprawdziwe, a także wymyślony problem który tak naprawdę w życiu danej osoby nie istnieje.

 

Pamiętajmy, wróżka to nie jasnowidz. Moim zadaniem jak i innych wróżbitów jest wróżenie dla konkretnych danych które podajecie i podawanie odpowiedzi na konkretne pytanie. Więc jeśli ktoś zadaję pytanie typu "Czy mam zostawić partnera bo nam się nie układa" a faktyczny stan rzeczy wygląda tak że wcale tego partnera dana osoba nie ma, to karty nie dadzą odpowiedzi typu "Przecież nie masz partnera" tylko starają się szukać rozwiązania danego problemu i doradzenia w tej konkretnej kwestii.

Dlatego ważne jest też, by nie zadawać ogólnych pytań, tylko jak najbardziej je sprecyzować by odpowiedź była jak najbardziej konkretna. Niestety podając zbyt ogólnikowe pytanie, karty nie są w stanie dać odpowiedzi tak precyzyjnej jakiej oczekujemy.

Dlatego korzystając z porad doradców gorąca prośba oto by podawać jak najbardziej rzetelne informacje, bo tylko wtedy karty będą mogły dać odpowiedzi, a także nakierować i pomóc w rozwiązaniu problemów.

Kolejną kwestią jest również fakt, iż oszukując wróżbitę, oszukujecie tak naprawdę karty. To że chcecie nas sprawdzić, powoduję to, że karty wskazują fałszywe informacje, która my, jako wróżbici Wam przekazujemy.

Ważne jest by wiedzieć o tym, iż taka zabawa z kartami, sprawdzanie ich, nie skończy się źle dla doradcy, ale skończy się źle dla osoby która sprawdza karty, kombinuję, podaję złe informacje, czy nawet podaje innego maila.

Weźmy również pod uwagę, że jest to marnowanie czasu i Waszego i naszego jeśli chodzi o doradców. Ponadto zadając pytanie do kart, chcecie sobie pomóc, a nie zaszkodzić, więc warto podejść do tej sprawy poważnie bowiem karty i korzystanie z ich pomocy, to nie zabawa.

 

Trzeba wiedzieć iż karty nie mówią czy osoba która prosi o poradę mówi prawdę, tylko szukają odpowiedzi. Dlatego tak bardzo ważne jest też zadawanie konkretnych, zgodnych z prawdą pytań. Pamiętajmy o tym.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.