*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
12 stycznia 2021

Pechowe LICZBY w numerologii

Czy liczby mogą być pechowe? To kwestia bardzo indywidualna. Kwestia podejścia, wierzeń. Dzisiaj postanowiłam moi Drodzy poruszyć temat liczb, znanych w numerologii, które są traktowane jako te gorsze, przynoszące pecha.

 

15 - w numerologii uważana jest za tą złą, pechową, ponieważ w Tarocie Karta Diabła ma właśnie taki numer. Oznacza uleganie najgorszym czynom, najgorszym instynktom, ale też przyciąganie osób które mają na nas zły, negatywny wpływ.

 

17 - tutaj z kolei historia jest nieco bardziej skomplikowana ponieważ, jeśli dodamy jedynkę i siódemkę do siebie, wychodzi nam 8, a ta z kolei odpowiada Saturnowi. On natomiast symbolizuje cierpienie, ograniczenia, smutek, a także negatywne emocje.

 

23 - ta liczba to przede wszystkim niezgoda, kłótnie i spory których możemy doświadczać, ale także pech, jaki może nam towarzyszyć w życiu.

 

Na pewno ważne jest traktowanie pechowych liczb, z przymróżeniem oka. Pamiętajmy, że to my decydujemy jakimi wartościami się kierujemy, jakimi jesteśmy ludźmi. Sami możemy wpłynąć na nasze życie i albo kierować je w dobrą stronę, albo w złą. Liczby powinny nas przestrzegać, ale też pomagać obracać negatywne cechy w te pozytywne. Uczyć jak stać się lepszą wersją samego siebie.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały