Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapraszam do skorzystania z moich Wróżb Online. Rytuały, ezoteryka, Sennik, magia, wróżby online, Horoskop - Interpretacja Snu - Tarot Snów - Piątka Mieczy
14 lipca 2024

Piątka Mieczy - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Piątka Mieczy 

Piątka Mieczy w znaczeniu ogólny wskazuje z jednej strony na zwycięstwo, a z drugiej strony wskazują na porażkę, te dwie sprawy zawsze się łączą, kwestia zastanowienia się którą stronę my reprezentujemy. 

 

Jeśli w naszym rozkładzie kart Tarota Snów wylosujemy Piątkę Mieczy oznacza to porażkę ale również zwycięstwo, nie jednocześnie bowiem jest to walka między dwoma osobami, gdzie jedna wygrywa druga przegrywa. Jeśli jesteśmy przegranym ta karta mówi o tym że osoba która nas pokonała nie miała odczuła w tej walce żadnego zagrożenia, zwyciężyła nad nami bez żadnych problemów, co więcej ta wygrana dla tej osoby jest znacznie ważniejsza niż sama nagroda po wygranej. Owa karty Tarota Snów wskazuje na osobę zadufaną w sobie, nieco prymitywną jeśli chodzi o sprawy walki, ta walka jednak nie musi być oznaką walki fizycznej, mogła to być walka intelektualna. 


Piątka Mieczy może równie dobrze dotyczyć nas, tutaj wygląda to tak samo, wówczas to my jesteśmy tą zadufaną osobą w sobie, to dla nas ta rywalizacja jest bardzo ważna a co gorsza sami możemy tego nie dostrzegać. 

 

W Astrologii Piątka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Wenus w znaku Wodnika. Wenus wskazuje na sprawę którą cenimy, która jest dla nas bardzo ważna, Wodnik z kolei wskazuje nam cel do którego dążymy, pokazuje że nie przejmujemy się innymi, najważniejsze jest to by dotrzeć do swojego celu. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.