Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
15 marca 2023

Planety i Znaki Zodiaku

Kochani, postanowiłam napisać do Was o pewnym bardzo ważnym aspekcie naszego życia. A mianowicie o Księżycu o którym już wcześniej Wam pisałam, o słońcu czyli naszej gwieździe oraz o planetach, ciałach niebieskich które mimo swojej wielkiej odległości od nas, od ziemi, mają duże znaczenie. To jakie było ułożenie planet podczas naszych narodzin, spowodowało to jaki obecnie znak zodiaku nas obecnie reprezentuje. Dlatego pokrótce opiszę jaka planeta, towarzyszy konkretnemu znakowi zodiaku.

Słońce - Reprezentuje Lwa
Mimo że to jest gwiazda w znakach zodiaku traktuje się ją tak samo jak inne planety. 
Reprezentuje ona Lwa, kojarzy się z pierwiastkiem męskim i słusznie ponieważ taka osoba zazwyczaj charakteryzuje się dużą energią, witalnością, siłą, odwagą i godnością. To też powoduje że ma też w sobie te negatywne cechy, takie jak częsta arogancja, niekiedy agresja, ma trudności z podporządkowaniem się innym np. w pracy.

Księżyc - Reprezentuje Raka
Nasz naturalny satelita, który broni naszej planety. 
Reprezentuje on Raka, głównie kojarzy się z pierwiastkiem żeńskim. Taka osoba będzie umiała zadbać o rodzinę, ponieważ rodzina będzie dla niej najważniejsza. Główne cechy to wrażliwość, potrzeba bliskości drugiej osoby, pożądanie. Księżyc też charakteryzuje płodność oraz intuicyjność. Są też z nim związane negatywne cechy do których można zaliczyć częstość konfliktów z innymi osobami które mają odmienne zdanie, ale też wewnętrzną sprzeczność.

Merkury - Reprezentuje Bliźnięta oraz Pannę
Ciało niebieskie które znajduje się najbliżej słońca, jest planetą skalistą i reprezentuje dwa znaki zodiaku.
Zarówno Bliźnięta jaki i Panny są osobami które nie powinny mieć problemu z nauką i wysławianiem się. Charakteryzują się wysokim intelektem, takie osoby chcą poznawać świat, wszystko zrozumieć, umieją sobie wszystko logicznie wytłumaczyć. Potrzebują kontaktu z innymi ludźmi żeby zdobywać nową wiedzę oraz dzielić się już zdobytą. 
Negatywnymi cechami takich osób jest ciężkość koncentracji na jednej rzeczy oraz nie lubą większych zmian.

Wenus - Reprezentuje Byka oraz Wagę
Planeta znajdująca się na drugim miejscu w odległości od słońca, ta planeta jest najbardziej widoczna na niebie po zmroku oczywiście nie licząc księżyca.
Wenus reprezentuje Byka oraz Wagę, cechami jakimi się charakteryzują to dostrzeganie piękna głównie w sztuce i naturze. Osoby oznaczone tym znakiem lubią luksus i wygodne życie, tutaj osoby ze znakiem zodiaku Byka są osobami silniejszymi natomiast Wagi częściej idą na kompromis.
Negatywne cechy u nich to właśnie te dążenie do luksusu, przez co mogą być egoistyczne w wielu sprawach, oraz niekiedy zbyt wulgarne.

Mars - Reprezentuje Barana
Czwarta Planeta jeśli chodzi o odległość do słońca, to właśnie na tą planetę człowieka ciągnie najbardziej.
Reprezentuje ona Barana czyli silnego, męskiego osobnika. Taka osoba charakteryzuje się aktywnością, seksualnością oraz dużą energią. Barany raczej nie cechują się strachem tylko wręcz odwrotnie odwagą.
Negatywnymi cechami osoby spod znaku barana jest często zbyt duża pewność siebie oraz agresja w niektórych sytuacjach. 

Jowisz - Reprezentuje Strzelca i Ryby
Największe ciało niebieskie poza słońcem w naszym układzie. Jest to planeta gazowa i znajduje się na 5 miejscu w odległości od słońca.
Reprezentuje Strzelca i Ryby które charakteryzuje chęć rozwoju osobistego, dalekie podróże ale też i pomaganie innym. Osoby takie potrafią odnaleźć się w sferach biznesowych, co pozwala im więcej zarobić. 
Ich cechy negatywne to zazwyczaj skłonność do przesady, do wyolbrzymiania problemów.

Saturn - Reprezentuje Koziorożca oraz Wodnika
Jest 6 planetą w odległości od słońca, jej najbardziej charakterystycznym punktem są szerokie i jasne pierścienie.
Reprezentuje on Koziorożca i Wodnika którzy charakteryzują się patrzeniem na życie z ambicją, takie osoby starają się awansować w swoich pracach, być najlepszymi albo coraz bardziej rozwijać swój biznes. Takie osoby też posiadają chęć relaksu, więc mimo ciężkiej pracy i rozwoju chcą też znaleźć czas dla siebie.
Negatywne cechy takich osób to na pewno zbyt wielka pewność siebie, oraz wykazywanie się delikatną bezmyślnością w chwilach odpoczynku i przeznaczaniem na ten odpoczynek pieniędzy.

Uran - Reprezentuje Wodnika
7 planeta w odległości od słońca, jest planetą gazowo-lodową.
Reprezentuje znak zodiaku Wodnika mimo że Wodnik jest również połączony z Saturnem. Osoby reprezentowane przez to ciało niebieskie, charakteryzują się poczuciem wolności, indywidualności. Takie osoby chcą uczyć się czegoś nowego, odkrywać świat technologii. Często zrywają z tradycjami które były im wmawiane od dziecka.
Negatywną cechą jest bunt, który widać w każdym aspekcie życia oraz próby zmiany świata na lepszy, mimo że to może wydawać się pozytywną cechą, takie osoby często mogą myśleć że robią coś dla ulepszenia i ułatwienia życia innym a w rzeczywistości sprawia to innym tylko problemy.

Neptun - Reprezentuje Ryby
Planeta usytuowana bardzo daleko od słońca bo aż na 8 miejscu. Jest to również planeta gazowo-lodowa.
Reprezentuje tak jak i Jowisz znak zodiaku Ryby. Osoby które reprezentuje to ciało niebieskie, charakteryzują się wizjonerstwem, zdolnościami które pozwalają im widzieć świat inaczej niż inni. Często takie osoby stają się dzięki temu artystami oraz scenografami ponieważ mają bogatą wyobraźnię. 
Do ich negatywnych cech można zaliczyć zbyt dużą wrażliwość, niby to nic złego jednak często może to być utrudnienie w ich życiu. Takie osoby też mogą sięgać po środku odurzające.

Pluton - Reprezentuje Skorpiona
Ostatnia planeta w naszym układzie słonecznym, mimo że w 2006 roku zabrano jej tytuł planety przez wielu nadal jest nią uznawana. 
Reprezentuje on Skorpiona który charakteryzuje się tajemniczością, osoby takie są skryte w sobie. Potrafią często zaskakiwać ale nie zawsze robią to świadomie. Dyscyplina jest dla nich ważna, starają się wykorzystywać nabytą wiedzę w swoim życiu.
Negatywną ich cechą jest głównie bezwzględność, potrafią dążyć do celu nie patrząc na innych.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.