Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 grudnia 2020

Potwory w naszych snach

Z potworami, istotami które nas przerażają w naszych snach najczęściej mamy do czynienia gdy jesteśmy młodzi, co nie oznacza że w życiu dorosłym takie sny się nie pojawiają. Są to sny które zazwyczaj wzbudzają w nas bardzo dużo emocji negatywnych, strachu, niepewności, ale czasem też dodają nam odwagi gdy w takim śnie walczymy z tym potworem. Jakby jednak ten sen nie wyglądał zawsze wzbudza w nas to dużo emocji. 

Istoty które nas nawiedzają we śnie są przeróżne, od demonów, przez wampiry, zombie, istoty całkowicie wymyślone przez nas, czyli przybierają kształt tego co znamy z filmów ale też sami umiemy siłą umysłu takie postacie stworzyć. 

Sny o których mowa mają różne znaczenie, ostrzegają przed osobami które mają na nas zły wpływ, pokazują nam że powinniśmy coś zmienić w swoim życiu, również uświadamiają nas o tym że nie radzimy sobie sami ze sobą, mają one nawet nie raz związek z naszą seksualnością.

By dobrze zrozumieć nasze sny bardzo ważne jest zapamiętanie jak największej ilości szczegółów, jaka istota nas nawiedziła, ważne są szczegóły wyglądu, zachowania oraz to czy z taką istotą walczyliśmy, chowaliśmy się przed nią, uciekaliśmy czy może jeszcze inaczej to spotkanie wyglądało.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.