*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 grudnia 2020

Potwory w naszych snach

Z potworami, istotami które nas przerażają w naszych snach najczęściej mamy do czynienia gdy jesteśmy młodzi, co nie oznacza że w życiu dorosłym takie sny się nie pojawiają. Są to sny które zazwyczaj wzbudzają w nas bardzo dużo emocji negatywnych, strachu, niepewności, ale czasem też dodają nam odwagi gdy w takim śnie walczymy z tym potworem. Jakby jednak ten sen nie wyglądał zawsze wzbudza w nas to dużo emocji. 

Istoty które nas nawiedzają we śnie są przeróżne, od demonów, przez wampiry, zombie, istoty całkowicie wymyślone przez nas, czyli przybierają kształt tego co znamy z filmów ale też sami umiemy siłą umysłu takie postacie stworzyć. 

Sny o których mowa mają różne znaczenie, ostrzegają przed osobami które mają na nas zły wpływ, pokazują nam że powinniśmy coś zmienić w swoim życiu, również uświadamiają nas o tym że nie radzimy sobie sami ze sobą, mają one nawet nie raz związek z naszą seksualnością.

By dobrze zrozumieć nasze sny bardzo ważne jest zapamiętanie jak największej ilości szczegółów, jaka istota nas nawiedziła, ważne są szczegóły wyglądu, zachowania oraz to czy z taką istotą walczyliśmy, chowaliśmy się przed nią, uciekaliśmy czy może jeszcze inaczej to spotkanie wyglądało.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały