Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 grudnia 2021

Rośliny a znaki zodiaku

Dzisiaj moi Drodzy troszkę o roślinach. W szczególności te doniczkowe, potrafią wnosić nie tylko walory estetyczne do naszego domu, ładnie wyglądają, zwiększają tlen. Aczkolwiek mają swoje zastosowanie również w magii. Kiedy są odpowiednio dobrane, wówczas mogą nam pomóc pozbyć się negatywnej energii, wpłynąć na nas korzystnie, dodać otuchy, czy też przepędzić dolegliwości które są dla nas bardzo uciążliwe. Oczywiście żeby tak się stało, warto mieć w swoim domu rośliny, które odpowiadają naszym znakom zodiaku.

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zodiakalne Barany to mocne osobowości, silne i wytrwałe, ale również bardzo żywiołowe. Dlatego też z racji iż planetą rządzącą jest Mars, który symbolizuje Boga wojny, można tutaj przypisać kwiat, równie piękny jak i mocny czyli Wrzos.

 

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Determinacja i dążenie do celu, a także upór, to nieodłączne cechy Byków, dlatego tutaj idealną rośliną będzie Konwalia, dzięki której uda się nabyć umiejętność dostrzegania sytuacji z dwóch stron, a nie tylko z jednej.

 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Lawenda to idealny kwiat dla Bliźniąt. Wycisza i odpręża, daje ukojenie zodiakalnym Bliźniętom, które nie raz potrafią być bardzo nerwowe i szybkie. Za szybkie, dlatego dzięki lawendzie uda się zdobyć to ukojenie i wyciszenie które jest bardzo ważne.

 

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Zodiakalne Raki z kolei bardzo ulegają emocjom, co odbija się również na zdrowiu, powoduję przewlekły stres którego ciężko jest się wyzbyć. Dlatego też Irys będzie bardzo dobrym kwiatem, który da wytchnienie, przyniesie ukojenie, ale też pomoże znaleźć w życiu równowagę.

 

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Osoby spod znaku Lwa, zdecydowanie lubią być w centrum uwagi, chcą być zawsze tam gdzie się coś dzieje, dużo mówią i nie straszne im wystąpienia. Z natury radosne, tryskają energią. Dlatego tutaj kwiatem jest Słonecznik. Dodaje jeszcze więcej wigoru, pozwala utrzymać energię na odpowiednim poziomie i zapobiega jej utracie.

 

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Dla osób spod znaku Panny, idealny będzie Jaskier. Dodaje pewności siebie, śmiałości, a to dla nieśmiałych Panien, często zakompleksionych, będzie idealna pomoc energetyczna.

 

Waga (23 września – 22 października)

Piękno, spokój, harmonia - to doceniają najbardziej Wagi, tego pragną, do tego dążą. Dlatego idealnymi kwiatami będą tutaj Niezapominajki. Pomagają w trzymaniu się swojego, dążenia do wyznaczonych celów, ale też dodają siłę by pozostać jak najbardziej konsekwentnymi.

 

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Romantycy, zmysłowi, namiętni - Takie są właśnie zodiakalne Skorpiony. Lubią seks, ważne jest dla nich życie intymne. Dlatego Orchidea, która symbolizuję seksualność, namiętność, pożądanie, będzie tutaj idealnym kwiatem.

 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Bardzo energetyczne Strzelce, które nie znoszą być ograniczone, ceniące sobie wolność i swobodę, dobrze odnajdą się w otoczeniu Anturium, który będzie ułatwiał funkcjonowanie w normalnych, zdrowych relacjach.

 

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Zodiakalne Koziorożce, są bardzo odpowiedzialne i dojrzałe. Aczkolwiek bywają również zbyt ambitne, a przewlekła praca w końcu zaczyna męczyć, a nie przynosić satysfakcje. Dlatego tutaj idealnie sprawdzi się Narcyz, który przynosi ukojenie i odprężenie.

 

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Stokrotki będą idealnym kwiatem, które będą w stanie Wodnika wspomóc przed lękiem, który objawia się jeśli chodzi o zaangażowaniem się w relację damsko męskie. Wodniki pragną nie tylko niezależności, swobody, ale również miłości.

 

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Zodiakalne Ryby są bardzo wrażliwe i pomocne. Pomoc niosą każdemu, co powoduję, że często na tym tracą. Są bardzo podatne manipulację dlatego tutaj Szałwia przyniesie pomoc, pomoże poprawić intuicję, a także będzie nieoceniona w ocenie poszczególnych sytuacji.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.