*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
11 kwietnia 2020

Rozkładanie kart dla samego SIEBIE.

Kochani, w związku z częstymi pytaniami od Was, postanowiłam dzisiaj poruszyć temat czy można rozkładać karty Tarota dla samego siebie. I tutaj są dwie szkoły. Można i niemożna. Zdania są podzielone, ja jestem takiej szkoły którą praktykuję, że pod żadnym pozorem nie można. Oczywiście sprawdziłam to na sobie, nie raz w życiu zdarzyło mi się rozłożyć karty dla samej siebie i nie skończyło się to dobrze. Już mówię dlaczego.

A no dlatego,  że rozkładając dla siebie karty, nie jesteśmy obiektywni. Widzimy w nich to co chcemy zobaczyć, jesteśmy bardzo emocjonalnie z tym związani, a przede wszystkim zaburzamy swoimi pragnieniami energię która jest wytwarzana za pomocą kart i to co widzimy nie jest adekwatne do tego co się dzieje bądź wydarzy. Przez co podejmowanie przez nas decyzję na podstawie kart, mogą mieć poważne konsekwencje w przyszłości nie tylko dla nas ale i naszych bliskich jeśli ma to z nimi związek.

Owszem, może się to sprawdzić i sprawdza się, ale tym samym praktykując to, niszczymy swoje życie, nakładając na siebie pasmo nieszczęść, które potem ciężko zlikwidować.

Zaburzanie energii poprzez stawianie sobie samemu kart, jest tak samo niebezpieczne jak dzielenie się wróżbami z innymi osobami, czy też podawanie fałszywych danych bądź kłamanie na temat swojego życia zadając kartom fałszywe pytania.

Trzeba pamiętać, że karty, magia to nie zabawa. Po to jest tyle osób, które profesjonalnie po odpowiednim przygotowaniu zajmuję się stawianiem tarota, żeby nikt nie musiał robić sobie krzywdy i amatorsko z nich korzystać. Więc warto jest mieć to na uwadze i brać odpowiedzialność za swoje życie by przeżyć je jak najlepiej.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały