*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
22 lutego 2020

RYBA - Horoskop 19.02 - 20.03

Druga połowa lutego to będzie czas kiedy Ryby będą musiały skupić się na pracy. Pracodawca bowiem będzie wymagał zdecydowanie więcej, narzucał tempo pracy, które dla Ryb może być zdecydowanie za duże, dlatego żeby lepiej się na niej skupić, niestety ale będą musiały zrezygnować z życia towarzyskiego. Przez co niestety ale ucierpi ono dosyć mocno. Osoby szukające pracy, będą miały możliwość znalezienia dobrej posady już z początkiem marca, ale ważne będzie by wykazały się pewnością siebie i swoimi cechami przywódczymi, które bez wątpienia mają ukryte.

Finanse z całą pewnością, będą uzależnione od zaangażowania w pracy. Ryby, które będą się starały, pracowały i walczyły o swoje, mogą już w drugiej połowie marca, liczyć na dodatkowe wynagrodzenie, które podreperuje osłabiony po Świętach budżet.

Marzec to będzie również czas zadbania o siebie. Nie tylko o swoje zdrowie, ale również o swoją urodę. Warto będzie porobić badania pod kątem braku witamin, których braki zdecydowanie będą, a potem wdrożyć odpowiednie leczenie i pielęgnacje, która przywróci skórze zdrowy, promienny wygląd.

Sfera miłosna na przestrzeni lutego i marca będzie dosyć statyczna. Samotne Ryby, będą miały czas akceptacji swojego statusu i zaczną akceptować to że są same, a co za tym idzie popadną w codzienną rutynę. Natomiast osoby w związkach, bez wątpienia będą przezywały kryzys, który może przerodzić się w rozstanie, więc lepiej będzie od razu na bieżąco wyjaśniać sobie wszelkie sprawy.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały