*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
19 lutego 2022

Ryby - Horoskop - 19.02. - 20.03

19 lutego - 20 marca

Praca - Kariera - Finanse

Zawodowo trudny czas przed Tobą. Czas podejmowania decyzji, dokonywania wyborów. Tym bardziej jeśli szukasz pracy, warto rozważyć różne opcje. Nie zamykać się na te które wydawać by się mogły najlepsze. Ważne aby analizować wszystko w dłuższej perspektywie czasu. Nie rób nic na siłę. Nie czujesz energii by się podjąć teraz jakiegoś zajęcia? Daj sobie więcej czasu.


Rybo w obecnej pracy możesz spodziewać się rozmów które nie będą dla Ciebie korzystne. Uważaj na osoby które chcą, mogą Ci zaszkodzić. I to niekonieczne mogą być Twoi współpracownicy. Miej oczy szeroko otwarte!

Ogólnie możesz się spodziewać sukcesów w większości rzeczach których się podejmiesz, ale pamiętaj, każdy sukces może przynieść Ci nowych wrogów, więc ważne będzie aby się z nimi nie obnosić.

 

Uważaj też na swoje finanse bowiem nieostrożne decyzje podejmowanie po 10 marca, mogą przysporzyć Ci więcej problemów aniżeli dać korzyści. Nie ufaj ślepo osobom, które lepiej wiedzą co masz zrobić ze swoimi oszczędnościami!

 

Zdrowie

Stres, nerwy - nad tym trzeba będzie popracować jeśli chodzi o Twoje zdrowie w tym okresie. 
Niestety ale przemęczenie zacznie dawać Ci się we znaki i osłabiać Twój organizm! Pamiętaj że więcej lekarstw wcale nie oznacza lepiej. Spróbuj się wyciszyć i zadbać o swój odpoczynek a Twój organizm Ci się odwdzięczy lepszą formą.

 

Uczucia

W związku spokój, owszem zdarzać się będą drobne nieporozumienia, aczkolwiek ogólnie atmosfera będzie sprzyjająca. Miłość, namiętność to coś, co będzie Wam towarzyszyło do końca marca. Ważne aby zadbać o szczerość i uczciwość w relacjach w których do tej pory był z tym problem. To pomoże w pełni się dogadać.

 

Jeśli doskwiera Ci samotność - nie martw się. To dobry czas aby otworzyć się na nowych ludzi. Zamknąć za sobą przeszłość, skupić na osobach które pojawią się z początkiem marca w Twoim życiu. Może właśnie wtedy poznasz miłość na całe życie?

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały