Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 lutego 2020

Rydwan - Tarot Snów

Rydwan to kolejna, już VII karta z rozkładu Wielkiego Arkana. Oznacza pewność siebie, młodzieńczą energię, zapał do wszystkiego, jak i również gniew, dumę czy też arogancję. 

Dzięki tej karcie stajemy się zmobilizowani do działania, do podejmowania kroków których baliśmy się podjąć przez dłuższy czas. Z drugiej jednak strony. Rydwan to ucieczka. Uciekamy przed czymś, czego nie chcemy doświadczyć. Pragniemy uciekać w nowe, nieznane nam dotąd rzeczy, by przekonać się czy będą dla nas lepsze niż obecne. 

Młodość która emanuję z tej karty, wiążę nam się również z podejmowaniem nie zawsze dobrych decyzji. Nie zawsze jesteśmy w stanie trafnie przeanalizować co będzie dla nas odpowiednie i podejmujemy decyzję pod wpływem chwili, impulsu. 

Rydwan pokazuję nam również, że powinniśmy wyruszyć w świat, nawet jeśli nie do końca jesteśmy przekonani czy to dobre podejście. Bowiem najwięcej, jesteśmy w stanie nauczyć się na własnych doświadczeniach. Na własnych błędach.

 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.