*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 lutego 2020

Rydwan - Tarot Snów

Rydwan to kolejna, już VII karta z rozkładu Wielkiego Arkana. Oznacza pewność siebie, młodzieńczą energię, zapał do wszystkiego, jak i również gniew, dumę czy też arogancję. 

Dzięki tej karcie stajemy się zmobilizowani do działania, do podejmowania kroków których baliśmy się podjąć przez dłuższy czas. Z drugiej jednak strony. Rydwan to ucieczka. Uciekamy przed czymś, czego nie chcemy doświadczyć. Pragniemy uciekać w nowe, nieznane nam dotąd rzeczy, by przekonać się czy będą dla nas lepsze niż obecne. 

Młodość która emanuję z tej karty, wiążę nam się również z podejmowaniem nie zawsze dobrych decyzji. Nie zawsze jesteśmy w stanie trafnie przeanalizować co będzie dla nas odpowiednie i podejmujemy decyzję pod wpływem chwili, impulsu. 

Rydwan pokazuję nam również, że powinniśmy wyruszyć w świat, nawet jeśli nie do końca jesteśmy przekonani czy to dobre podejście. Bowiem najwięcej, jesteśmy w stanie nauczyć się na własnych doświadczeniach. Na własnych błędach.

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały