Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
20 listopada 2019

Rytuał, a spętanie miłosne

Kochani, często zgłaszacie się do mnie po rytuał miłosny. Bardzo pragniecie być z kimś, być kochanym, a także wpłynąć na osobę na której Wam zależy. Ale też często pojawiają się pytania o SPĘTANIA MIŁOSNE. Dlatego chcę Wam wyjaśnić pewną kwestie.

Otóż nie wykonuję spętań miłosnych.Według mnie coś takiego nie istnieje, nie ma prawa zadziałać, ponieważ spętanie miłosne wiążę się z tym, że doprowadzamy do zniewolenia ukochanej osoby. Nie patrząc na to czy jest z kimś innym, nie zwracając uwagi na jej uczucia. Trzeba pamiętać, że każdy człowiek ma wolną wole.

Przy spętaniu o ile takowe ktoś przeprowadza, następuję zaślepienie tego, co ukochana osoba tak naprawdę chce. Może ta osoba spojrzeć na nas przychylniej, ale to działanie tymczasowe. Po takim zainteresowaniu, może nastąpić kłótnia, zrażenie się do siebie wzajemne, a co za tym idzie? Doprowadzamy do całkowitego rozłamu relacji, którego nawet MAGIA nie będzie w stanie poskładać.

Natomiast jeśli chodzi o rytuały miłosne, które przeprowadzam i które akceptuje, to tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej. Takie rytuały działają w większości przypadków, bowiem warunkiem żeby zadziałały jest to, że nie wyrządzą krzywdy osobie na której nam zależy.

Podczas takiego rytuału, wytwarzana jest energia, pozytywna energia, która ma na celu wzbudzenie w ukochanej nam osobie pozytywnych uczuć, emocji związanych właśnie z naszą osobą. Ukochana osoba czuje w stosunku do nas wówczas bardzo dobre, pozytywne odczucia, a dzięki temu takie działanie ma szanse na pozytywne wpłynięcie na naszą relacje z osobą którą kochamy z którą pragniemy być. Ponadto takie działania, mają również na celu zdjęcie blokady z ukochanej nam osoby, by ta nie bała się nas kochać szczerą miłością.

Dlatego rytuału miłosnego nie ma co się obawiać. On nikomu nie wyrządzi krzywdy. Jedyne co może się stać to to, że taki rytuał nie zadziała. Jednakże trzeba pamiętać, że wiara w powodzenie jest bardzo ważnym elementem. Dlatego uważajcie proszę na spętania miłosne które nie przynoszą nic dobrego, a skupcie się na rytuałach, które naprawdę mają wysoką skuteczność i są w pełni bezpieczne dla dwóch stron. Oczywiście trzeba pamiętać że nigdy nie daję gwarancji że on w 100 procentach zadziała.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.