Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 grudnia 2020

Sąd - Tarot Snów

Karta Sąd oznaczona jest numerem XX, jest to jednak karta 21 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Shin czyli Ząb, jest to symbol pewnego rodzaju dojrzewania, tak jak stary stały ząb zastępuje zęby mleczne, oznacza to że wchodzimy w kolejną fazę naszego życia, dojrzewamy. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi planety Pluton, oznacza ona zmiany, wiedzę ale też tajemniczość, również dalszą drogę, odległość.

 

Nasza karta mówi nam o pewnej świadomości którą zdobywamy z czasem, określa ona nas jako osobę na tyle inteligentną że już nie patrzymy na siebie jak na najważniejszą jednostkę, tak jak to było przy karcie słońce, lecz w końcu umiemy na siebie spojrzeć jak na element czegoś większego. Już wiemy że nie jesteśmy najważniejsi w tym świecie, ale ważne byśmy jednak walczyli o swoje. Mamy świadomość że mimo iż osiągnęliśmy dużo to nadal możemy osiągnąć więcej.

 

Ta karta jest też pewnego rodzaju mobilizacją do działań, ponieważ może ona się tyczyć osoby która się poddała, która nie osiągnęła nic albo nie osiągnęła swoich celów, a mimo to już nie walczy ponieważ nie wierzy w to że coś może więcej osiągnąć. Ta karta wskazuje jednak że nadal dużo przed taką osobą, nie można się poddawać, oglądać się tylko za siebie a nie patrzeć w przód. Należy walczyć o swoje szczęście.

 

Dążymy do tego by osiągnąć większą i szerszą perspektywę, by umieć też osądzić samego siebie, by umieć przyznać się do błędu i starać się go naprawić. Stawić czoło swoim problemom oraz swoim błędom.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.