Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
14 listopada 2022

Sen

Dzisiaj Kochani postanowiłam napisać parę słów o snach. Jak wiemy sen to stan fizjologiczny, druga strefa życia, w której nasza świadomość zanika.

Od wieków dużo osób podchodzi do interpretacji snów i wyjaśniania ich w związku z naszym życiem codziennym. Dzięki takim obserwacjom i zapisom które były przez lata gromadzone, udało się przypisać snom poszczególne znacznie.

W taki właśnie sposób sen jest zwykle interpretowany jako zapowiedź tego, co ma nastąpić w życiu.

Lecz należy pamiętać o tym, by nie traktować snu jako proroctwo, bowiem w niektórych przypadkach bywa on także ostrzeżeniem, wskazówką, bądź nawoływaniem do sposobu zmiany postępowania oraz ujawnieniem naszych osobistych cech.


Często też dostaję od Was pytania co wpływa na nasze sny?

Tak naprawdę bardzo duże znaczenie mają wydarzenia z całego dnia. Jeśli np. przed zaśnięciem mieliśmy styczność z czymś strasznym, oglądaliśmy straszny film, to bardzo możliwe że tej nocy sny po prostu będą bardzo brutalne, koszmarne, zawierające w sobie dużo złych obrazów, przepełnionych agresją.

Naukowo również jest potwierdzone że niektóre sny mogą nam powiedzieć o początkach wielu chorób, ponieważ jeśli jakieś sny pojawiają nam się systematycznie to są oznaką zaczynających się problemów zdrowotnych.


Pamiętajmy zatem Kochani, że sen to po prostu stan, w którym dusza wyswobadza się z ciała, dlatego też w snach możemy zauważyć, że nasze zmysły są bardziej wyostrzone.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.