Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Dzisiaj Kochani postanowiłam napisać parę słów o snach. Jak wiemy sen to stan fizjologiczny, druga strefa życia, w której nasza świadomość zanika.

Od wieków dużo osób podchodzi do interpretacji snów i wyjaśniania ich w związku z naszym życiem codziennym. Dzięki takim obserwacjom i zapisom które były przez lata gromadzone, udało się przypisać snom poszczególne znacznie.

W taki właśnie sposób sen jest zwykle interpretowany jako zapowiedź tego, co ma nastąpić w życiu.

Lecz należy pamiętać o tym, by nie traktować snu jako proroctwo, bowiem w niektórych przypadkach bywa on także ostrzeżeniem, wskazówką, bądź nawoływaniem do sposobu zmiany postępowania oraz ujawnieniem naszych osobistych cech.


Często też dostaję od Was pytania co wpływa na nasze sny?

Tak naprawdę bardzo duże znaczenie mają wydarzenia z całego dnia. Jeśli np. przed zaśnięciem mieliśmy styczność z czymś strasznym, oglądaliśmy straszny film, to bardzo możliwe że tej nocy sny po prostu będą bardzo brutalne, koszmarne, zawierające w sobie dużo złych obrazów, przepełnionych agresją.

Naukowo również jest potwierdzone że niektóre sny mogą nam powiedzieć o początkach wielu chorób, ponieważ jeśli jakieś sny pojawiają nam się systematycznie to są oznaką zaczynających się problemów zdrowotnych.


Pamiętajmy zatem Kochani, że sen to po prostu stan, w którym dusza wyswobadza się z ciała, dlatego też w snach możemy zauważyć, że nasze zmysły są bardziej wyostrzone.

Sen

14 listopada 2022
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA