Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 czerwca 2021

Sennik - Budowa Domu

Interpretacja Snu - Budowa Domu

Budowa domu, trudna czynność, mocno stresująca, zazwyczaj budujemy dom z pomocą osób które się w tym specjalizują ale są osoby które robią samodzielnie. 

W naszym śnie gdy budujemy dom własnymi siłami oznacza to że dążenie do swoich marzeń będzie trudne, jeszcze daleka droga przed nami, ale możemy osiągnąć ten cel jeśli się nie poddamy. Taki sen też wskazuje na to że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów.

Jeśli jedynie przyglądamy się budowie domu i podświadomie wiemy że dom który powstaje będzie naszym domem jest to sen który wskazuje że wykorzystujemy ludzi, możemy osiągnąć swoje cele ale przez to jak by postępujemy możemy ostatecznie zostać oszukaniu, trudno będzie nam znaleźć osobę której w pełni będziemy mogli zaufać. Taki sen też sugeruje nam że powinniśmy przemyśleć swoje dotychczasowe zachowanie bowiem mimo iż nam się układa możemy jeszcze dużo stracić przez to jaką drogę obraliśmy.

Widząc w naszym śnie dom który nie jest skończony, jest w stanie surowym, bez okien, często bez dachu, bez drzwi itd. taki sen wskazuje nam że się zgubiliśmy w naszym własnym życiu, nie podążamy odpowiednią drogą, podejmujemy błędne decyzje, lecz ten sam sen zazwyczaj wskazuje że nadal możemy naprawić obecną sytuację, dużo jednak zależy od nas i tego ile siły w to włożymy.

Pamiętajmy każdy szczegół w naszych snach jest ważny, jaka jest pogoda, jak wygląda taki budynek, czy jesteśmy tam sami itd.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.