Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały
Sny o alkoholu w tym i o tym elegancki, romantycznym czyli o winie się zdarzają dosyć często nie zawsze jednak jest łatwo taki sen odczytać, może on mieć różne znaczenie. 
 
Interpretując sen o winie powinniśmy zwrócić uwagę na jego kolor, co innego oznacza czerwone wino a co innego białe. Sen o winie czerwonym to zazwyczaj sen o sprawach sercowych. Jeśli pijemy czerwone wino w naszym śnie jest to oznaka że jest osoba która nas naprawdę kocha, osoba z którą możemy budować udaną przyszłość, sam ten element jednak nie mówi o tym czy już jesteśmy w parze z tą osobą czy to ktoś zupełnie inny. 
 
Jeśli trzymamy zamkniętą butelkę czerwonego wina taki sen z kolei powinniśmy  interpretować że czeka nas coś nowego, nowa namiętność w życiu, jeszcze się ta część naszego życia nie zaczęła ale już niedługo do tego dojdzie, pojawią się nowe uczucia, silne i gwałtowne, ale raczej przyjemne. 
 
Gdy w naszym śnie zbijemy taką butelkę z czerwonym winem, ten sen będzie oznaką że czekają nas smutne chwile, zerwiemy więź z bliską nam osobą, będzie to bardzo trudne albo nawet nieodwracalne, jednak taki sen jest zapowiedzią oraz ostrzeżeniem, więc nadal możemy spróbować temu zapobiec. Gdy z kolei zbijemy kieliszek z czerwonym winem, ten sen ma podobne znaczenie lecz dużo łagodniejsze, zapowiada on kłótnie ale tylko chwilową z bliską osobą. 
 
Ważnym snem może też być sen w którym jesteśmy wśród butelek czerwonego wina, ten sen interpretujemy że jest wśród nas parę osób które darzymy uczucie, jednak nie jest to koniecznie dla nas dobre, ten sen daje nam do zrozumienia że powinniśmy się skupić na jednej osobie inaczej możemy stracić dobry kontakt ze wszystkimi tymi osobami. 

Sennik - Czerwone Wino

26 stycznia 2021
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA