*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
13 grudnia 2019

Sennik - Drzewo

Jednym z częściej występujących motywów w naszych snach może być DRZEWO. Może ono pojawiać się w rozmaitych formach. Możemy śnić przykładowo o drzewie: suchym, płonącym, liściastym, iglastym, kwitnącym,owocowym, ścinanym. Lub o czynnościach, które z nim lub na nim wykonujemy. Przykładowo: siedzimy na drzewie, śpimy na nim, ciągniemy je za sobą.

 

Wszystkie te szczegóły mają znaczenie. Pamiętajmy Kochani, że nie możemy interpretować drzewa samego w sobie. Musimy zwracać uwagę na to co dzieje się dookoła niego lub to w jakiej formie się nam ukazuje.


Jedną z postaci drzewa które może się ukazać w snach jest KWITNĄCE DRZEWO. Symbolizuje ono gównie radość i pełnie życia. Taki sen może zapowiadać pomyślność w miłości. Jeśli jesteś osobą samotną zapowiada, iż niebawem spotkasz na swojej drodze ciekawego partnera. Jednak jeśli jesteś w związku, wszechświat próbuje podpowiedzieć, że jest to idealny czas na poczęcie potomstwa.

 

W przypadku kwitnącego drzewa znaczenie ma również to co się dookoła niego dzieje. Przykładowo jeśli sen jest o tym, że odpoczywasz w cieniu takiego drzewa, oznaczać to może, że Twoje marzenie się spełni, że nadchodzi pomyślna passa. Jednak jeśli w śnie kwitnące drzewo traci swoje kwiaty to znak, że musisz przygotować się na długotrwałą tęsknotę za bliską osobą. Jeśli ścinasz takie drzewo, to zacznij bardziej uważać na podejmowane przez siebie decyzje. Warto również zacząć odpuszczać, gdyż takie zachowanie może doprowadzić do utraty zaufania u bliskiej osoby.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały