*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 lutego 2020

Sennik - Pieniądze

Częstym zjawiskiem w naszych snach są pieniądze, widzimy je w różnych sytuacjach, w różnych formach, jest jest ich wiele i czujemy się bogaci, innym razem brakuje nam ich, albo mamy przy sobie tylko drobne, zdarza się też że liczymy banknoty albo znajdujemy pokaźną sumę. Snów na ten temat jest wiele. Pieniądze w snach mają przeróżne znaczenie, nie zawsze znaczenie pieniądza we śnie wiąże się z samym pieniądzem, bowiem może on oznaczać miłość, szczęście, strach a nawet erotyzm. 

Ogólne znaczenie pieniądza może być różne, trzeba zastanowić się i przypomnieć sobie w jakiej formie my go widzieliśmy. Jeśli na przykład we śnie zarabiasz pieniądze, może to oznaczać przyszłe szczęście w miłości, w sferze uczuciowej ale też może to być oznaka chęci swojego rozwoju duchowego, emocjonalnego.

Zagraniczne pieniądze z kolei mogą być oznaką nowych wyzwań, pewnych inwestycji w siebie bądź w biznes, ogólne znaczenie zagranicznej waluty to odmiana naszego życia, nie zawsze jednak pozytywna, tutaj też wszystko będzie zależało od sytuacji w jakiej taki nominały się pojawią.

Często jestem pytania o gry losowe, niestety karty nie zawsze dają nam jednoznaczną odpowiedź czy wygramy, jak grać, sny mogą nam w tym pomóc. Jeśli we śnie znajdziemy pieniądze, może to oznaczać że będziemy mieli szczęście w grach liczbowych, że problemy finansowe które nam doskwierają miną niebawem ponieważ poradzimy sobie z nimi. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały