Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 grudnia 2020

Sennik - Podróż

Sny z motywem podróży są tak samo częste jak i inne, jednak je czasem dużo trudniej rozróżnić, często nie jesteśmy w takim śnie pewni jaki temat snu był tym głównym tematem, a mimo iż każdy szczegół we śnie jest ważny to główny temat ma największe znaczenie.

 

Jeśli śnimy że jesteśmy w trakcie podróży, ta podróż się nam dłuży, jesteśmy zmęczeni, nie widzimy jej prawdziwego celu, nie możemy się doczekać aż się zakończy, taki sen jest oznaką naszego wewnętrznego zmęczenia obecnym życiem, tym jak je prowadzimy, sen sugeruje nam byśmy jak najszybciej spróbowali coś w nim zmienić inaczej będziemy w tym tkwić i się męczyć dalej, dodatkowo tutaj można wyczytać z takiego snu że nikt nam w tym nie pomoże, zmiany same nie nadejdą dlatego my musimy o to zawalczyć.

 

Podróż w której uczestniczymy i jesteśmy radośni z tego powodu, czujemy energię, podświadomie czujemy że czekaliśmy na to bardzo długo, taki sen mimo iż wydaje się radosny to tak naprawdę też nie ma zbyt pozytywnego znaczenia. Oznacza on że czeka nas ciężka praca, nie koniecznie fizyczna ale taka też jest możliwa. Będziemy musieli podejmować w nadchodzącym czasie trudne decyzje które wpłyną na dalsze nasze losy.

 

Innym snem jest sen o podróży kończącej się, wiemy że jesteśmy już blisko celu a często nawet docieramy do niego przed wybudzeniem się. Ten sen jest pozytywny dla nas, oznacza on nadchodzącą poprawę finansową, ale też pozytywne doznania uczuciowe, taki sen zazwyczaj jest odbierany jako zapowiedź nadchodzących wydarzeń, lecz też warto na niego spojrzeć z innej strony, czyli jako wyznaczenie celu który możemy osiągnąć.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.