Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
11 maja 2021

Sennik - Rodzina

Interpretacja Snu - Rodzina

Rodzina jest dla nas bardzo ważna, nie zawsze się z nią zgadzamy, zdarzają się kłótnie a nawet całkowite oddalenie się od niej, mimo to jest to bardzo ważny element naszego życia. W naszych snach często spotykamy osoby które znamy, często takimi osobami są osoby z naszej rodziny, co więcej w naszych snach może zdarzyć się że kogoś tak naprawdę nie znamy a czujemy że jest to osoba z naszej rodziny. 

Jeśli w naszym śnie jesteśmy na dużym spotkaniu rodzinnym, gdzie jest mnóstwo ludzi, nie wszystkich kojarzymy ale wiemy że są oni z nami powiązani, taki sen wskazuje nasze potrzeby bliskości z innymi, pokazuje że czegoś nam w życiu teraz brakuje, potrzeba nam pewnej zmiany, warto się otworzyć na więzy rodzinne ale nie tylko, też na bliskość z przyjaciółmi. 

Duże znaczenie w naszym śnie ma to czy spotkanie rodzinne jest w dobrej czy też złej atmosferze. Jeśli czujemy się wśród bliskich naprawdę dobrze, tutaj sen stara się nam pokazać że nie jesteśmy sami, mimo iż brakuje nam tej bliskości to tylko otwierając się na nią szybko tą potrzebę zaspokoimy. Odwrotnie jest jeśli w śnie atmosfera na rodzinnym spotkaniu jest gorzka, nie czujemy się tam najlepiej. Ten sen wskazuje że musimy się wysilić by odbudować więzi których tak nam brakuje, że nie wszyscy patrzą na nas pozytywnie, wskazuje że bliskie nam osoby są nam wrogo nastawione albo nastawione bardzo neutralnie. 

Zapraszam do kolejnych moich artykułów w których spróbuję skupić się na konkretnych osobach z rodziny. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.