Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
28 marca 2020

Sennik - Seks

Sen o seksie, jest zazwyczaj przyjemny i zazwyczaj też ma znaczenie dobre dla nas, czasem chce nam coś przekazać, pokazać czego pragniemy, co nas czeka w najbliższym czasie.

Jeśli jesteśmy osobą która nie uprawia seksu regularnie a to za sprawą tego że nie mamy partnera/partnerki. Wtedy taki sen chce nam pokazać że pragniemy zmian w naszym życiu, chcemy więcej intymności ale co więcej jest to też pewnego rodzaju zapowiedź. Jest to zapowiedź nowej znajomości w naszym życiu, lecz to od nas zależy czy to wykorzystamy i zbudujemy z nowo poznaną osobą bliższe i bardziej intymne relacje.

Kiedy natomiast mamy partnera/partnerkę i w naszym śnie uprawiamy seks z bliską nam osobą, to oznacza że idziemy w dobrym kierunku, będzie nam się układało w związku i powinniśmy się go trzymać. Pokazuje to prawdziwe uczucie z naszej strony ale też to że nasze uczucie jest odwzajemnione.

Zdarza się też że uprawiamy seks we śnie z naszą byłą miłością, oznacza to wtedy że żałujemy pewnych decyzji, nasze życie nie układa się tak jakbyśmy tego chcieli, też pokazuje pewnego rodzaju niepewność. Dlatego po takim śnie warto pomyśleć o pewnych zmianach w naszym życiu. Jednak nie tyczy się to tylko życia partnerskiego, te zmiany mogą dotyczyć pracy, walki o swoje zdrowie, nawet potrzebę zmiany samochodu.


Seks w snach może też oznaczać coś złego dla nas. Seks który nie jest na miejscu jak z kimś z rodziny, jak z osobą która nas wręcz obrzydza czy też odpychanie naszej osoby. Takie sny mają złe znaczenie.

Seks z osobą z rodziny, często oznacza to że robimy coś wbrew swojej woli, że nie chcemy by nasze życie dalej się toczyło w ten sposób. Taki sen to zachęta dla nas byśmy zbuntowali się tym, byśmy zaczęli walczyć o nasze szczęście którego właśnie nam brakuje.

Uprawianie seksu z osobą która nas w ogóle nie interesuje, która jest dla nas bardzo brzydka, jest brudna, śmierdzi, taki sen oznacza że napotkamy duże problemy w życiu, nie będzie nam się w najbliższym czasie układało, chodzi tutaj zarówno o różne sfery życiowe, miłosne, zawodowe, szkolne itd. Taki sen pokazuje że możemy dużo stracić, jest to też pewnego rodzaju ostrzeżenie, ponieważ ten sen nie musi oznaczać tego co już jest ale to co może się nam przytrafić.

Sen o osobie którą kochamy a która nas odpycha i nie chce się do nas zbliżyć. Taki sen może oznaczać nadchodzące problemy w związku, niepewność czy to jest prawdziwa miłość, ale też może oznaczać nasze prywatne sprawy które nam się nie układają, strach przed tym że dokonamy złego wyboru.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.