*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 kwietnia 2021

Sennik - Strzyżenie

Interpretacja Snu - Strzyżenie

Strzyżenie większości z nas kojarzy się z obcinaniem włosów, z fryzjerem ale też może ono dotyczyć strzyżenia zwierząt, owcy, psa, kota a w naszych snach również innych zwierząt nawet takich które w życiu realnym tych włosów czy też sierści nie mają. 

Jeśli śnimy o tym że jesteśmy strzyżeni u fryzjera, taki sen zapowiada nam zmiany, te zmiany jednak na podstawie tej jednej zmiennej będą pozytywne. Będąc u fryzjera czujemy że zajmuje się nami ktoś profesjonalny, tak samo po takim śnie możemy doczekać się zmian przemyślanych, które będą prowadziły do lepszych czasów dla nas.

Będąc osobą która te włosy obcina a nie ma obcinane włosy, taki sen również wskazuje zmiany jednak te wyczekiwane przez nas, widać że mamy szansę osiągnąć swoje cele ale jeszcze czeka przed nami praca która pozwoli nam to osiągnąć. 

Inne znaczenie ma nasz sen gdy przychodzi do strzyżenia zwierząt, tak naprawdę każde zwierzę może oznaczać coś innego, między innymi gdy strzyżemy owcę taki sen jest dla nas pozytywny bowiem może on zapowiadać dodatkowe pieniądze które zdobędziemy w nadchodzącym czasie, strzyżenie psa z kolei jest bardziej negatywnym snem ponieważ taki sen wskazuje na to że nie cieszymy się dobrym zaufaniem wśród osób które znamy.

Tak jak wspomniałam na początku możemy też w snie strzyc zwierzę które tak naprawdę włosów nie ma ale w naszym śnie takie włosy ma, takim przykładem jest wąż. Gdy dochodzi do takiej sytuacji w naszym śnie powinniśmy być czujni ponieważ ten sen ostrzega nas przed osobą która będzie chciała nam zaszkodzić, ale też jest tutaj pozytywne przesłanie które wskazuje że na czas możemy odkryć to co nam zagraża ze strony tej osoby, ważne by tą wiedzę wykorzystać prawidłowo.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały