Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 września 2020

Sennik - Sypialnia

Ważnym pomieszczeniem w naszym domu jest sypialnia, to tam odpoczywamy, to tam czujemy się bezpiecznie, jest to też bardzo intymne miejsce którym nie koniecznie  chcemy się dzielić ze wszystkim, a tylko z wybranymi osobami. 

 

Sny w których jesteśmy w sypialni, naszej, obcej, o różnym wyglądzie mają przeróżne znaczenie, mogą oznaczać naszą intymność, mogą oznaczać nasze też strach, złość, zadowolenie, pragnienia itd. Bardzo dużo zależy od tego jak ta sypialnia wygląda, czy jest nasza, czy kogo w niej widzimy, możemy też widzieć samych siebie.

 

Przykładowo jeśli sypialnia jest czerwona taki sen w dużej mierze mówi nam o naszych potrzebach seksualnych, o tym że pragniemy jakiś zmian, nie koniecznie pragniemy zmiany partnera/partnerki ale mogą to pragnienia zmiany już w naszym związku, chęć wypróbowania czegoś nowego, innego podejścia do spraw intymnych. 

 

Jeśli sypialnia jest natomiast w kolorze czarnym, taki sen wskazuje na nasz zły nastrój, na depresję tą która już jest albo tą która nadejdzie. Oczywiście bardzo ważne są też inne aspekty w śnie, rzadko kiedy sen kończy się na samym pomieszczeniu ale mimo to warto się zastanowić jak powstrzymać te złe myśli które już są bądź które dopiero się pojawią.

 

Sen o sypialni w której nie jesteśmy sami, w której jest osoba która wzbudza w nas złe emocje, taki sen jest ostrzeżeniem że powinniśmy szybko coś w swoim życiu zmienić, jeśli tego nie zrobimy czekają nas ciężkie czasy, dużo osób może się od nas odwrócić przez błąd który popełniliśmy bądź popełnimy.

 

Często w snach czujemy się też obserwowani, jeśli w tym czasie w śnie jesteśmy dodatkowo w sypialni, taki sen jest oznaką tego że zbyt dużą wagę przykładamy do tego co robią inni, jest to znak, pewnego rodzaju zwrócenia naszej uwagi na to że powinniśmy się bardziej skupić na swoim życiu a nie na życiu innych osób.

 

Tych snów może być wiele, różnych, dlatego nie sposób opisać wszystkich, tak jak wiecie interpretuje sny też indywidualnie dlatego zapraszam do kontaktu oraz moich kolejnych i poprzednich artykułów.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.