*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
09 czerwca 2020

Sennik - Ucieczka

Sen o ucieczce jest naprawdę częstym tematem naszych snów. Niekiedy uciekamy z domu, innym razem przed zwierzętami, przed policją, przed odpowiedzialnością, sprzed ołtarza a zdarza się że uciekamy też przed zjawiskami czy istotami których nie rozumiemy. Uciekać można na wiele sposobów, samochodem, na piechotę, samotnie albo z kimś, nawet w pław albo latając.

 

Takie sny skrywają różne tajemnice, ogólne znaczenie jest podobne do samego znaczenia tego słowa. Czyli uciekamy, bądź chcemy uciec w życiu prawdziwym przed czymś, przed odpowiedzialnością albo przed bliskością do innych osób, przed strachem bądź przed naszymi emocjami.

Taki sen często też oznacza że brakuje nam kogoś na kim możemy polegać, czujemy się osamotnieni, szukamy kogoś kto pomógłby nam w naszych codziennych problemach ale gdy już taką osobę spotkamy wtedy nie umiemy jej zaufać i znowu uciekamy.

Sny o tej tematyce wskazują też często na to że nie umiemy sobie z czymś poradzić, ciężko jest nam znaleźć rozwiązanie problemów które są nowe bądź są z nami już przez dłuższy czas. Jest to również pewnego rodzaju ostrzeżeniem byśmy się nie poddawali, że ucieczka nie jest najlepszym rozwiązaniem, bowiem bardzo często w snach uciekamy ale nie udaje nam się uciec i ta ucieczka trwa od początku do końca snu.

 

Jak w każdym śnie trzeba brać pod uwagę wszystkie okoliczności tej też ucieczki która nam się śni, a przynajmniej te które udało nam się zapamiętać. Każdy wie że nie łatwo jest zapamiętać wszystkie szczegóły snów.

 

W moich kolejnych artykułach przedstawię Wam konkretne sytuację jeśli chodzi o uciekanie w snach.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały