Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
12 maja 2020

Sennik - Wirus

Sny w chorobach o wirusach są dosyć popularne, w obecnych czasach gdy nieustannie jesteśmy narażeni na zachorowanie, w tym i na głośnego ostatnio korona-wirusa takie sny mogą przydarzać nam się jeszcze częściej. 

 

Ogólne znaczenie takich snów to strach przed nadchodzącymi zmianami w naszym życiu, lecz też walka ze swoimi słabościami i próba poprawy naszego dotychczasowego życie. Nie musi to mieć konkretnie związku z naszym zdrowiem.

 

Jeśli śnimy że jesteśmy chorzy, jesteśmy osłabieni, czujemy że dopadł nas wirus, oznacza to nasze osłabienie w życiu prywatnym bądź zawodowym, lecz gdy walczymy z tą chorobą we śnie taki sen oznacza że w życiu realnym dobrze sobie radzimy, walczymy z naszymi problemami i powinniśmy podążać dalej tą samą drogą.

 

Nasze sny często są skupione na innych osobach, naszych bliskich ale też tych których nie znamy. Gdy śniąc widzimy że zbliża się do nas osoba zarażona, osoba która zagraża naszemu życiu i zdrowiu, taki sen pokazuje że w życiu prywatnym mamy wiele obaw związanych z naszym życiem zawodowym, czujemy się nie pewni naszej posady bądź uważamy że nie powinniśmy pracować w miejscu w którym jesteśmy. 

 

Jak wiemy nasze sny czasem pokazują świat inaczej niż znamy go z realnego życia. W naszych snach możemy dostrzec wirusa niczym pod mikroskopem, widzimy otaczających ludzi do których jest przyczepiony wirus, może mieć on przeróżne formy. Takie sny oznaczają że skupiamy się w życiu realnym nie na tym na czym powinniśmy, powinniśmy po takim śnie przeanalizować to co jest dla nas najważniejsze, zastanowić się na czym powinniśmy się naprawdę skupić. Przykładowo możemy głównie skupiać się na pracy a odtrącać uczucie do innej osoby.

 

W czasach koronawirusa pamiętajmy że sny o nim bądź o innej chorobie nie musi oznaczać naszego zakażenia, przeanalizujmy dobrze nasze sny, jeśli potrzebujesz w tym pomocy, napisz do mnie przez formularz kontaktowy.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.