Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
14 lipca 2020

Sennik - Woda

Woda w naszych snach jest bardzo popularna, jest też bardzo ważna, ponieważ dzięki niej możemy określić równowagę naszej psychiki, to czy czeka nas miłość, szczęście, czy wręcz odwrotnie. Woda w snach też powie nam o tym czy znamy sami siebie, co jest bardzo ważne.

 

Woda w naszych snach może być czysta, przejrzysta, ale może też być brudna, mętna. Jest to bardzo duża różnica.

 

Czysta woda jest oznaką czegoś dobrego, jak panowaniem nad swoim życiem, poczuciem harmonii, zapowiedzią czegoś dobrego jak nowej miłości, szczęścia w życiu, sukcesie w interesach, szansą na nadchodzące korzyści finansowe. Są to niekiedy zapowiedzi co się już niedługo wydarzy, ale może to też wiązać się z tym co się dzieje u nas obecnie w życiu teraźniejszym. 

 

Brudna woda natomiast ma gorsze dla nas znaczenie, jest można powiedzieć odwrotnością wody czystej. Taka woda zapowiada że możemy coś albo kogoś stracić, mogą też czekać nas problemy finansowe. Taka woda też powie coś o nas, dzięki takiemu snu wiemy że nie znamy sami siebie, brakuje nam tej harmonii w życiu, uporządkowania. Po takim śnie powinniśmy zacząć się zastanawiać co dzieje się z naszym życiem, czy coś zrobić żeby lepiej nam się układało. Zadajmy też sobie podstawowe pytanie czy ten sen mówi o tym co się dzieje teraz w naszym życiu czy to zapowiedź tego co się może wydarzyć. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.