Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
16 marca 2021

Sennik - Złodziej

Złodziej kojarzy się nam źle, głównie ze stratą, strachem, złymi osobami. I słusznie bowiem przez złodziei możemy dużo stracić, stracić to na co tyle pracujemy. Jednak czy w naszych snach też jest to tak negatywnie odbierane? 

Jeśli śnimy że jesteśmy okradani, że jest to rabunek w trakcie, wiemy o nim ale nic nie możemy zrobić jedynie się temu przyglądamy jakby z kamery albo jako duch, taki sen rzeczywiście jest negatywny wskazuje on na stratę, ale nie dóbr materialnych a miłosnych. Oznacza to że czujemy iż w realnym życiu ktoś chce nam zabrać osobę na której nam zależy, najczęściej chodzi tutaj o partner/partnerkę ale może też chodzić o osobę z naszej rodziny jak rodzic albo syn, córka. 

Natomiast jeśli sami jesteśmy takim złodziejem w naszym śnie, jeśli okradamy jakiś dom, ukradliśmy komuś torebkę, czy jest to jakaś inna kradzież, taki sen jest raczej dla nas pozytywny, co prawda nie oznacza on dokładnie odwrotności co do poprzedniego snu ale oznacza że mamy szansę na zdobycie osoby na której na bardzo zależy już od pewnego czasu, taki sen wskazuje że jesteśmy już coraz bliżej celu a co więcej nie wskazuje on na to że ktoś musi przy tym ucierpieć.

Czasem śni nam się też że złapiemy złodzieja na gorącym uczynku, odzyskamy swoje rzeczy a on zostanie przez nas czy też przez policję ukarany. Ten sen jest ostrzeżeniem o zbliżającym się niebezpieczeństwie, również w sprawach uczuciowych ale też wskazuje na to że nadal możemy nad tym zapanować jeśli zawalczymy o to by pokonać to niebezpieczeństwo które nadciąga, często już sobie zdajemy sprawę z tego z której strony to niebezpieczeństwo się pojawi.

Jak widać sen o złodzieju mimo iż kojarzy nam się głównie negatywnie i ze stratą finansową ma on zazwyczaj powiązanie z naszymi uczuciami, z miłością ale niestety też czasem ze stratą.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.