Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
11 sierpnia 2020

Sennik - Zwierzęta

Zwierzęta w naszych snach pojawiają się często, lecz nie zawsze przykuwają naszą uwagę, dlatego tak ważne jest spróbowanie zapamiętania każdego szczegółu naszego snu.

 

Bardzo ważne jest to w jakiej sytuacji widzimy takie zwierzę ale też jakiego rodzaju oraz jakiego gatunku ono jest. Są one odzwierciedleniem naszych pragnień, naszych emocji, lęków ale też i naszej odwagi. Wskazują nam drogę, mówią o tym czy powinniśmy się czegoś wystrzegać, zazwyczaj jednak nie słowami mimo iż to sen (ale takie też się zdarzają) ale swoją postawą, tym w jakiej sytuacji się pojawią, również bardzo duże znaczenie ma to czy widzimy takie takie zwierzę czy też nim jesteśmy.

 

Zwierzęta domowe zazwyczaj wskazują na to że jest nam dobrze w miejscu w którym jesteśmy w życiu, lecz to też jest oczywiście uzależnione od tego w jakim momencie te zwierze jest ukazane w naszym śnie, jeśli np. widzimy że ktoś bije swojego pupila jest to oznaka że czegoś się boimy, oraz że musimy coś zmienić w naszym w naszym życiu ponieważ jesteśmy oszukiwani przez bliską osobę.

 

Dzikie zwierzęta zazwyczaj wskazują na chęć ucieczki od obecnego życia, próbę zmian ale to nie tylko chęć ale też zapowiedź że nam się to uda jeśli będziemy dalej o to walczyli, jeśli nie zmienimy swojego postępowania. Zwierzęta dzikie w naszych snach też są różnymi emocjami, może to być złość, może to być poczucie siły, strach, miłość, smutek, pożądanie. Wszystko zależy od tego jaki gatunek zwierzęcia widzimy w naszym śnie i w jakim jest środowisku, w jakiej sytuacji.

 

W kolejnych artykułach opiszę parę przykładowych gatunków zwierząt więc serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.