Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Karta VIII Wielkiego Arkana, to Siła. Jest to karta silna, karta mądra, ale również niebezpieczna. Bowiem poza tym że ukazuję nam się silna postać, emanująca spokojem, rozsądkiem i potężnymi możliwościami, to gdy ta siła jest nieposkromiona to może również wyrządzić wielką krzywdę. 

Tygrys obecny na tej karcie, symbolizuję adrenalinę, przyspieszone bicie serca, zwiększone ciśnienie krwi. W takim stanie jesteśmy w stanie zadziałać szybko, impulsywnie by kogoś uratować, pomóc w ciężkiej sytuacji, bądź ochronić samych siebie, ale z kolei w innej sytuacji, możemy kogoś skrzywdzić, zaatakować jeśli nie spodoba nam się jego postawa. 

Mowa tu oczywiście o sile fizycznej jak i umysłowej. Karta bowiem pokazuję nam, że możemy być psychicznie silni, nie tylko fizycznie. A co za tym idzie, słowem możemy skrzywdzić kogoś tak samo mocno, jak i czynami. 

Karta z racji iż ukazuję nam potężną postać, którą może być każda z nas, pokazuję nam że będąc silnymi osobami, możemy mieć wpływ na problemy, które niejedną osobę by przerosły.

 

Siła - Tarot Snów

29 lutego 2020
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA

*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.