*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 lutego 2020

Siła - Tarot Snów

Karta VIII Wielkiego Arkana, to Siła. Jest to karta silna, karta mądra, ale również niebezpieczna. Bowiem poza tym że ukazuję nam się silna postać, emanująca spokojem, rozsądkiem i potężnymi możliwościami, to gdy ta siła jest nieposkromiona to może również wyrządzić wielką krzywdę. 

Tygrys obecny na tej karcie, symbolizuję adrenalinę, przyspieszone bicie serca, zwiększone ciśnienie krwi. W takim stanie jesteśmy w stanie zadziałać szybko, impulsywnie by kogoś uratować, pomóc w ciężkiej sytuacji, bądź ochronić samych siebie, ale z kolei w innej sytuacji, możemy kogoś skrzywdzić, zaatakować jeśli nie spodoba nam się jego postawa. 

Mowa tu oczywiście o sile fizycznej jak i umysłowej. Karta bowiem pokazuję nam, że możemy być psychicznie silni, nie tylko fizycznie. A co za tym idzie, słowem możemy skrzywdzić kogoś tak samo mocno, jak i czynami. 

Karta z racji iż ukazuję nam potężną postać, którą może być każda z nas, pokazuję nam że będąc silnymi osobami, możemy mieć wpływ na problemy, które niejedną osobę by przerosły.

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały