Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 lutego 2020

Siła - Tarot Snów

Karta VIII Wielkiego Arkana, to Siła. Jest to karta silna, karta mądra, ale również niebezpieczna. Bowiem poza tym że ukazuję nam się silna postać, emanująca spokojem, rozsądkiem i potężnymi możliwościami, to gdy ta siła jest nieposkromiona to może również wyrządzić wielką krzywdę. 

Tygrys obecny na tej karcie, symbolizuję adrenalinę, przyspieszone bicie serca, zwiększone ciśnienie krwi. W takim stanie jesteśmy w stanie zadziałać szybko, impulsywnie by kogoś uratować, pomóc w ciężkiej sytuacji, bądź ochronić samych siebie, ale z kolei w innej sytuacji, możemy kogoś skrzywdzić, zaatakować jeśli nie spodoba nam się jego postawa. 

Mowa tu oczywiście o sile fizycznej jak i umysłowej. Karta bowiem pokazuję nam, że możemy być psychicznie silni, nie tylko fizycznie. A co za tym idzie, słowem możemy skrzywdzić kogoś tak samo mocno, jak i czynami. 

Karta z racji iż ukazuję nam potężną postać, którą może być każda z nas, pokazuję nam że będąc silnymi osobami, możemy mieć wpływ na problemy, które niejedną osobę by przerosły.

 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.