*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
18 maja 2021

Siódemka Buław - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Siódemka Buław

Nasza karta tarota snów mówi nam o odwadze, o zmianach, o dążeniu do celu.

Siódemka Buław wskazuje na to że potrzebujemy odwagi w dążeniu do naszych celów, wskazuje ona na przeszkody które napotkamy na swojej drodze, nie będą one łatwe do pokonania dlatego też ta odwaga będzie tutaj bardzo pomocna.

Nasza dzisiejsza Karta tarota wskazuje również na zmiany które nas czekają, są to zmiany których wyczekujemy, o które właśnie będziemy walczyć, to jest nasz cel do którego dążymy, nie jest on łatwy do zrealizowania o czym mamy świadomość ale karta również wskazuje na to że mamy w sobie tą siłę by osiągnąć wyznaczone przez nas cele dzięki determinacji i odwadze. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały