Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapraszam do skorzystania z moich Wróżb Online. Rytuały, ezoteryka, Sennik, magia, wróżby online, Horoskop - Interpretacja Snu - Tarot Snów - Siódemka Mieczy
01 września 2024

Siódemka Mieczy - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Siódemka Mieczy

Siódemka mieczy jest to karta karta która wskazuje na osobę przebiegłą, sprytną ale równocześnie zuchwałą, nieuczciwą. Ta karta wskazuje bardziej na negatywne cechy opisywanej osoby. 

 

Ta karta Tarota Snów stara się pokazać osobę dla której najważniejsze jest zwycięstwo, osobę która jest przebiegała co też świadczy o dużej inteligencji, osoba ta umie walczyć o swoje lecz nie zawsze robi to w uczciwy sposób.

 

Według karty Siódemka Mieczy może dojść do oszustwa, do poważnego złamania prawa bądź drobnego oszustwa, dużo zależy od całego rozkładu. To oszustwo jest ryzykowne, widać że mimo dobrze ułożonego plany oszust może zostać złapany a powodem tego będzie zachłanność i chciwość tej osoby. Zbyt duże wymagania i zbyt wielka pewność siebie może doprowadzić do przegranej mimo przemyślanego planu. 

 

W Astrologii Siódemka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Księżyca w znaku Wodnika. Księżyc mówi nam o tym że wszyscy mamy skłonności do pewnego buntu przeciwko obowiązującym zasadą, tak samo Wodnik jest tutaj symbolem łamania kodeksu etycznego, tego że każdy czasami myśli by coś zmienić, każdy się z czymś nie zgadza.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.