*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
30 października 2022

Skorpion - Horoskop - 23.10 - 21.11

Praca - Kariera -Finanse

To zdecydowanie będzie dla Ciebie czas sukcesów. Czas docenienia przez osoby nad Tobą. Czas okazania Ci szacunku, aprobaty. Będziesz z podniesioną głową cieszyć się z tego co Ci się udało bo wszystko będzie kończyło się sukcesem, z powodzeniem będzie Cię rozpierała duma.

A co za tym idzie? Lepsze pieniądze, większy szacunek, więcej nowych propozycji i korzyści z tego, nad czym tyle pracujesz. Twoje finanse ewidentnie się ustabilizują co pozwoli Ci na planowanie. Może remont? Nowe meble? Albo inwestycja w siebie? Zastanów się nad tym.

Nie gorzej będzie u osób które szukają, bądź dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą. To dobry czas aby odważnie wejść w  biznes. Podejmować się nowych zadać, nowych rzeczy. Może coś swojego będzie dobrym pomysłem? Na pewno trzeba to rozważyć.

Zdrowie

Zdrowie będzie dopisywało. Generalnie prócz delikatnego bólu głowy z kocem października, nie ma tutaj większych problemów. Na pewno ważne będzie aby również pamiętać o odpoczynku i odpowiedniej ilości snu.

Uczucia
W domu z kolei miła atmosfera. Rodzinna, atmosfera wsparcia, dobrej energii. Ciesz się tym, nie szukaj problemów na siłę. Miłe słowo, gest z Twojej strony to na pewno zostanie docenione przez osoby które kochasz.

A co z samotnikami? Dla Was również dobry czas. Czas na znalezienie bratniej duszy. Może nie będą to związki na całe życie ale na pewno związki dzięki którym ta samotność przestanie tak bardzo doskwierać.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały