Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
17 listopada 2020

Słońce - Tarot Snów

Karta Słońce jest oznaczona numerem XIX, jest to jednak karta 20 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Resh czyli Przód Głowy lub Twarz, jest to symbol wiedzy, świadomości, inteligencji, lecz jesteśmy jedyni świadomi, pewni rzeczy, sytuacji które mamy przed oczami, to co za nami jak księżyc jest dla nas tajemnicą. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Słońca jak sama nazwa wskazuje, jest to planeta poczucia własnej wartości oraz pewnego rodzaju samotności mimo iż uważa że jest w centrum uwagi.

 

Nasza karta wskazuje nam na inteligencje, na dużą wiedzę oraz świadomość że podążamy w odpowiednim kierunku w naszym życiu. Symbolem odpowiednio wybranej drogi na naszej karcie w tarocie snów jest kompas, dzięki temu wiemy w którą stronę mamy podążać by odnaleźć nasz cel. Inaczej jak w karcie Księżyca gdzie nie widzieliśmy jak osiągnąć nasz cel w karcie Słońce wiemy że już go osiągnęliśmy bądź zwyczajnie wiemy jak go osiągnąć.

 

Podsumowując, jest to karta która wskazuje nam że nasz cel się zbliża, nasz droga się powoli kończy, przeszliśmy przez trudności życia dzięki czemu mam teraz dużo większą wiedzę, doświadczenie oraz siłę, lecz mówi ona o jeszcze jednym bardzo ważnym aspekcie. Zadufaniu w sobie. Wydaje nam się że jesteśmy teraz najważniejsi, że mamy wszystko czego chcieliśmy ale tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy z tego że jest to tylko jedno z wielu osiągnięć o które powinniśmy walczyć. Mimo naszego sukcesu możemy nie mieć tego co jest naprawdę ważne, czyli zaufania innych ludzi, prawdziwej przyjaźni bądź miłości. Dlatego nie poddawajmy się i walczy dalej o to co jest najważniejsze. Oczywiście każdy ma Własny cel i warto go dobrze przemyśleć.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.