*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
23 czerwca 2020

Śmierć - Tarot Snów

Karta w tarocie snów oznaczona numerem XIII, literą hebrajską tej karty jest NUN czyli ryba, która oznacza płodność, regeneracje. Astrologiczna symbolika tej karty to Skorpion czyli znak śmierci i narodzin.

 

Znaczenie tej karty jest zazwyczaj pozytywne mimo że sama nazwa jak i wygląd karty może dawać inne odczucia. Śmierć oznacza przede wszystkim nowy początek, zakończenie poprzedniej drogi i wejście na nową, ale już z naszymi doświadczeniami, dzięki czemu nowa droga powinna być dla nas znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. 

 

Owa karta może oznaczać wiele, może to być symbol narodzin nowego członka naszej rodziny, początek nowej ścieżki kariery, informacja dla nas że powinniśmy zacząć działać na własną rękę, może też nas poinformować o tym że warto zakończyć starą relację ponieważ nas już od jakiegoś czasu niszczy i zacząć szukać nowej miłość w życiu. W zależności od pytania do kart, od rozkładu kart ta karta może mieć różne znaczenie. 

 

Pamiętajmy o tym jednak że samo znaczenie tej karty jest pozytywne, nie powinniśmy się bać nowych początków, jeśli nie układa nam się tak jak byśmy tego chcieli warto się cofnąć o parę kroków i wybrać inną, nową drogę dla nas.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały