Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

To z kolei XI karta Wielkiego Arkana. Uczciwe zasady - to jest właśnie motto tej karty. Bezstronność, a ponadto pomaganie innym słabszym osobom. Wybaczanie, to przedstawia nam karta Sprawiedliwość.

 

Trzeba wziąć pod uwagę, że karta symbolizuję istotę człowieczeństwa. Wartości, którymi się kierujemy, a przede wszystkim którymi powinniśmy się kierować. Uczciwość, równość i sprawiedliwość to coś, o co warto zawsze walczyć. Dzięki sprawiedliwym prawom, jesteśmy w stanie budować społeczeństwo, które tak naprawdę będzie harmonijne, zrównoważone.

 

Oczywistym jest, że trzeba walczyć o swoje, nie zawsze nam się to udaję, nie mniej jednak nikt nie jest nieomylny. Nie ma ludzi bezbłędnych, jednak karta daje nam również wskazówki, że powinniśmy się na tych błędach uczyć, a także być wyrozumiali dla osób, które te błędy popełniają.

 

Sprawiedliwość - Tarot Snów

05 maja 2020
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA