*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
22 listopada 2022

Strzelec - Horoskop - 22.11 - 21.12

Praca - Kariera - Finanse

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Nie pozwól sobie teraz na zaległości. Na zostawiania wszystkiego na ostatnią chwile. Ważne będzie aby powoli dopinać swoje projekty, starać się kończyć to co zaczęte i nie liczyć na świąteczny cud bo łatwo będzie można się przeliczyć. Pamiętaj, że masz jeszcze szanse się wybić. Pokazać że możesz sprostać zadaniom, które zostały przed Tobą postawione.

Szukasz pracy? Dobrze, podejmij się jej jak najszybciej. Może się okazać to praca Twoich marzeń. Mimo że na początku łatwo nie będzie, to po nowym roku docenisz to, że udało Ci się podjąć jej bez większego zastanawiania się.

Finanse dobre, chociaż nie najlepsze. Twój budżet już mocno nadszarpnięty, będzie musiał się jeszcze rozciągnąć. Trzeba będzie z czegoś zrezygnować, nad czymś dwa razy się zastanowić, ale nie martw się. W rezultacie wyjdziesz na plus.

Zdrowie
Poważnych dolegliwości zdrowotnych znak. O sobie może Ci przypomnieć serce, delikatne zawroty głowy i problemy z ciśnieniem, aczkolwiek uda Ci się to wszystko ustabilizować odpowiednim doborem leków przez specjalistę

Uczucia

W związku to czas na przejęcie inicjatywy. Coś Cię trapi? Chcesz coś wyznać? To jest właśnie odpowiedni czas. Nie bój się mówić tego co leży Ci na sercu a zobaczysz jak wiele Was tak naprawdę ze sobą łączy. Wielkiej namiętności nie widać, ale problemów również nie.

Dla Was single rada. Nic na siłę. Nie szukajcie kogoś tylko dlatego że tak trzeba, że tak wypada. Nie warto. Lepiej poczekać, lepiej skupić się na sobie bowiem miłość przyjdzie w odpowiednim czasie i najmniej spodziewanym momencie.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały