Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
15 maja 2023

Świadomy sen i jego wpływ na rozwój duchowy

Dzień dobry. Dzisiaj poruszę temat snów. Tego jaki mają wpływ na nasz rozwój, na rozwój naszej duszy. Wiadomo że świadome śnienie, pozwala nam bardziej rozwijać naszą świadomość, a co za tym idzie wpływa na rozwój naszej duchowności. Warto wiedzieć, że podczas snu możemy zrobić więcej niż nam się wydaje. Możemy wykorzystać większość snu na to, aby umocnić swoją duchowość, podczas budowanie świadomości właśnie podczas naszego snu.

Kiedy jesteśmy w świadomości podczas snu, wówczas też jesteśmy świadomi bardziej otaczającego nas świata. Podczas snu możemy wpłynąć na wszystko co się będzie w nim działo, dlatego też w rzeczywistości również możemy mieć wpływ na to co się dzieje. Jeszcze bardziej dostrzegamy to co nas otacza w życiu realnym. Jesteśmy bardziej skoncentrowani na świecie, na tym co jest i co może być. Dostrzegamy więcej zależności przyczynowo-skutkowych. Śniąc po prostu normalnie, żyjemy jak automatycznie, biorąc w ręce to, co podsuwa nasz umysł. Tak naprawdę mamy jednak na to wpływ ponieważ możemy kreować świat naszego wnętrza. Kiedy zaczniemy już to robić  wówczas wpłyniemy również na energię, która nas otacza. Zaczniemy kreować nie tylko widziane we śnie obrazy, ale też nasze wnętrze oraz świat zewnętrzny.

Wiele osób, zastanawia się jak śnić świadomie. Dlatego też na początek najlepiej będzie zacząć od autosugestii. Od powtarzania sobie, że będziemy świadomi podczas snu, najlepiej robić sobie drzemki podczas których nie do końca zasypiamy, w pół jawie, tak żeby nie zasypiać do końca. Inną techniką, dla niektórych łatwiejszą, jest zapamiętywanie snów, w jak największej ilości, szczegółów, elementów które podczas snu się pojawiają. Dobrze żeby je zapisywać tuż po przebudzeniu. Na pewno też czas tutaj jest ważną kwestią, więc warto czekać, aż te świadome sny, w końcu przyjdą. Aż będziemy czuć, że śnimy o tym o czym chcemy.

Takie śnienie świadome, na pewno daję nam wiele korzyści, ponieważ podczas takiego snu, sami sobie kreujemy własny świat, to kto w nim jest i co nas otacza. A co za tym idzie, stajemy się bardziej pewni siebie, mamy w sobie mniej lęku. Możemy również ćwiczyć sobie różne sytuacje, różne relacje, uczyć się na nowo i poznawać siebie. Natomiast po czasie, możemy wszystkie przećwiczone sytuacje, przenieść do rzeczywistości. Do normalnego, codziennego życia.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.