Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 stycznia 2021

Świat - Tarot Snów

Karta Świat oznaczona jest numerem XIX, jest to jednak karta 22 w rozkładzie Wielkiego Arkana a zarazem ostatnia karta z tego rozkładu. Literą hebrajską tej karty jest Tau czyli Podpis bądź Pieczęć, jest to symbol pewnego rodzaju dyplomu naszego życia, jest to symbol końca drogi, osiągnięcia równowagi. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Saturna, jest to planeta która symbolizuje się ograniczeniem ale też swoją wielkością.

Nasza karta jest symbolem oświecenia, jest to koniec drogi przez którą szliśmy. Jest ona ostatnią kartą w rozkładzie Wielkiego Arkana. Losując tą kartę w odniesieniu do Nas albo innej osoby mówi o na o pełnej świadomości, pewnego rodzaju zakończenia drogi ale z drugiej strony rozpoczęcia nowej. Dużo więcej rozumiemy, teraz rzeczy, sytuacje które były dla nas niezrozumiałe, głupie bądź zwyczajnie nie potrzebne, teraz już rozumiemy ich wagę, ich znaczenie oraz ich przeznaczenie.

Świat jest pewnego rodzaju symbolem Yin & Yang, dzięki tej karcie wiemy że coś nie może istnieć bez czegoś innego, że energia na świecie się uzupełnia. Może to mieć dla nas przeróżne znaczenie, na przykład On nie może istnieć, żyć bez niej, noc bez dnia a kwiaty bez wody. Są to symbole które trzeba zrozumieć. Gdy będziemy umieli spojrzeć na świat i życie w ten sposób zbliżymy się do oświecenia o którym mówi ta karta. 

Jest to najważniejsza karta, na początku drogi w rozkładzie Wielkiego Arkana był Głupiec, teraz jest już osoba w pełni świadoma tego co robi, tego jak żyć, osoba oświecona. Każdy z nas powinien do tego dążyć. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.