Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 kwietnia 2022

Szóstka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Szóstka Kielichów

Szóstka Kielichów symbolizuje miłe wspomnienia, życie przeszłością, patrzenia na życie pozytywnie a w szczególności na sprawy sprzed lat, unikanie bolesnej rzeczywistości, patrzenie na nią w kolorowych barwach. 


Osoba przypisana do Szóstki Kielichów jest osobą która unika tego co ją otacza, skupia się na przeszłości pozytywnej, mimo iż nie zawsze taka jest to taka osoba stara się wspominać tylko te dobre chwile. Z jednej strony jest to dobre bowiem wycisza to obecny ból, z drugiej strony jest to ucieczka przed tym co na otacza obecnie, strach przed stawieniem czoło rzeczywistości i obecnemu czasu. Brakuje takiej osoby równowagi między jednym światem a drugim. 


W Astrologii ta Szóstka Kielichów jest symbolem Słońca w znaku Skorpiona - Odczuwamy silną tęsknotę za poprzednimi latami naszego życia gdy czuliśmy się bezpieczni i szczęśliwi jednak często jest to przesadne i może to prowadzić do pułapki, zagubieniu się w latach które już minęły. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.