*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 kwietnia 2022

Szóstka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Szóstka Kielichów

Szóstka Kielichów symbolizuje miłe wspomnienia, życie przeszłością, patrzenia na życie pozytywnie a w szczególności na sprawy sprzed lat, unikanie bolesnej rzeczywistości, patrzenie na nią w kolorowych barwach. 


Osoba przypisana do Szóstki Kielichów jest osobą która unika tego co ją otacza, skupia się na przeszłości pozytywnej, mimo iż nie zawsze taka jest to taka osoba stara się wspominać tylko te dobre chwile. Z jednej strony jest to dobre bowiem wycisza to obecny ból, z drugiej strony jest to ucieczka przed tym co na otacza obecnie, strach przed stawieniem czoło rzeczywistości i obecnemu czasu. Brakuje takiej osoby równowagi między jednym światem a drugim. 


W Astrologii ta Szóstka Kielichów jest symbolem Słońca w znaku Skorpiona - Odczuwamy silną tęsknotę za poprzednimi latami naszego życia gdy czuliśmy się bezpieczni i szczęśliwi jednak często jest to przesadne i może to prowadzić do pułapki, zagubieniu się w latach które już minęły. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały