Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapraszam do skorzystania z moich Wróżb Online. Rytuały, ezoteryka, Sennik, magia, wróżby online, Horoskop - Interpretacja Snu - Tarot Snów - Szóstka Mieczy
04 sierpnia 2024

Szóstka Mieczy - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Szóstka Mieczy. 

Szóstka Mieczy jest symbolem przemyślanych decyzji, spokojnego podejścia do trudnych spraw, dyplomacji a nie agresji ale a dyplomacja. Decyzje które mają zostać podjęte muszą być analizowane. 

Ta karta Tarota Snów różni się całkowicie od Piątki Mieczy która wskazywała że jedna strona musi wygrać druga ponieść porażkę. Szóstka Mieczy stara się pokazać nam że można konflikt zakończyć w sposób gdzie obie strony będą zwycięskie, gdzie agresja nie zawsze jest tą drogą którą trzeba podążać. 

Mimo tak ważnej dyplomacji według tej karty, sama obrona też jest tutaj ważna co można zauważyć po tym jak łódź jest osłonięta mieczami. Nie możemy się odsłaniać na atak zanim nie dokończymy dyplomacji, zanim nie zostanie wszystko ustalone, ale mimo to bardzo ważne by dążyć do zakończenia agresywnych działań. 

Szóstka Mieczy daje też nadzieje która jest tak ważna, nadzieje że można wszystko rozwiązać pokojowo, bez zbędnej agresji, że trzeba do tego dążyć. Według tej karty właśnie ta droga jest najbardziej prawidłowa, to właśnie w tą stronę powinniśmy dążyć. 

Oprócz tego karty wskazuje na postęp, na zmianę na lepsze, na to iż warto się rozwijać a sama agresja to blokuje a może nawet przez nią się cofamy. 

W Astrologii Szóstka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karta Merkurego w znaku Wodnika. Merkury wskazuje na dążenie do celu w przemyślany sposób, tworzenie strategii która doprowadzi do tego czego tak naprawdę potrzebujemy, Wodnik z kolei chce tego bardziej bezpośredniego starcia ale to też nie oznacza agresji a bardziej bezpośrednich rozmów. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.