Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
28 stycznia 2022

Trójka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Trójka Kielichów

Trójka Kielichów symbolizuje świętowanie, radość, zabawę. Może ona być symbolem oficjalnego świętowania jak ślub nasz bądź bliskiej nam osoby, może to też być oznaka naszego osobistego święta, jak awans w pracy czy zbliżenie się do osoby o której już od dawna myśli. Karta ta jednak ma też druga bardziej ponurą stronę bowiem może ona oznaczać sztuczną, wymuszoną radość, tak jak maski na tej karcie może ona oznaczać ukrywanie prawdziwych uczuć.


Osoba która jest przypisana do tej karty jest osobą uśmiechniętą, która wydaje się zadowolona ze swojego życia, losu, czasem jest to prawda ale czasem też taka osoba nie chce wrazić swoich prawdziwych uczuć.


W Astrologii ta Trójka Kielichów jest symbolem Merkurego w znaku raka

- Świętowanie jest okazją by pokazać swoje uczucia innym, lecz tyle te które chcemy, czyli nie zawsze prawdziwe. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.