*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
28 stycznia 2022

Trójka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Trójka Kielichów

Trójka Kielichów symbolizuje świętowanie, radość, zabawę. Może ona być symbolem oficjalnego świętowania jak ślub nasz bądź bliskiej nam osoby, może to też być oznaka naszego osobistego święta, jak awans w pracy czy zbliżenie się do osoby o której już od dawna myśli. Karta ta jednak ma też druga bardziej ponurą stronę bowiem może ona oznaczać sztuczną, wymuszoną radość, tak jak maski na tej karcie może ona oznaczać ukrywanie prawdziwych uczuć.


Osoba która jest przypisana do tej karty jest osobą uśmiechniętą, która wydaje się zadowolona ze swojego życia, losu, czasem jest to prawda ale czasem też taka osoba nie chce wrazić swoich prawdziwych uczuć.


W Astrologii ta Trójka Kielichów jest symbolem Merkurego w znaku raka

- Świętowanie jest okazją by pokazać swoje uczucia innym, lecz tyle te które chcemy, czyli nie zawsze prawdziwe. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały